Szmelcwageny i inne

off-duty
ODPOWIEDZ
sandor

Re: Szmelcwageny i inne

#4861

Post autor: sandor »

sorevell pisze: 14 mar 2020, 21:55 Prędzej bym się spodziewał plakietki niepełnosprawnego za szybą.
A może to matka z dzieckiem, bo auto takie rodzinne? Albo facet zaparkował, co ma w domu dziecko.. albo ma znajomego z dzieckiem.
nordenvind

Re: Szmelcwageny i inne

#4862

Post autor: nordenvind »

Obrazek
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14710
Rejestracja: 11.2016

Re: Szmelcwageny i inne

#4863

Post autor: Owain »

Sowy nie są tym, czym się wydają...
nordenvind

Re: Szmelcwageny i inne

#4864

Post autor: nordenvind »

wstrzymują produkcję na 2 dni ! wytrzymasz !
puch24

Re: Szmelcwageny i inne

#4865

Post autor: puch24 »

Na nową Pandę teraz czeka się ok. 2,5 miesiąca. W Łodzi na placach nie mają ani jednej. Jest możliwość sprowadzenia w krótszym terminie, ale musi być taka, jaka się akurat trafi, czyli co najwyżej przybliżona do oczekiwań.
gavin

Re: Szmelcwageny i inne

#4866

Post autor: gavin »

na wuj komu panda,
puch24

Re: Szmelcwageny i inne

#4867

Post autor: puch24 »

Panda to świetny samochód. Kolega właśnie kupuje i czeka, to wiem. Wziął to, co mu mogli ściągnąć, bo nie chciało mu się czekać na zrobiony "na zamówienie" (na taki się czeka ok. 2,5 miesiąca; są planowane jakieś dostawy do Łodzi w ciągu m/w miesiąca - półtora, ale wtedy byłoby dostępne to, co by przyszło.) Oczywiście nie wiadomo, czy nie będzie tak, jak w Hiszpanii czy w samych Włoszech, że produkcja stanie.
Samochód jest już u dilera, natomiast opóźnia się jego rejestracja, i nie wiadomo jak to będzie wobec korony.
gavin

Re: Szmelcwageny i inne

#4868

Post autor: gavin »

najlebsze są jasne elementy na górze deski odbijające się w szybie
puch24

Re: Szmelcwageny i inne

#4869

Post autor: puch24 »

Nie przeszkadza mi to mimo jasnoszarego tworzywa. Są też wersje z czarnym.

Natomiast odbicie w szybie krawędzi jasnoszarej deski rozdzielczej doprowadzało mnie do szału w Punto I kolegi. Może dlatego, że odbijało się to dokładnie na wysokości moich oczu i naprawdę przeszkadzało. W Pandzie (II) mi nie przeszkadza. To odbicie jest, owszem, widoczne, ale jest na takiej wysokości i w takiej odległości, że mnie nie przeszkadza. Jeździłem też nową Pandą III i niczego takiego nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9430
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Szmelcwageny i inne

#4870

Post autor: rbit9n »

mnie się w Punto I nic nie odbijało, nawet jeśli piłem gazowane
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
ODPOWIEDZ