moje rozne "hobby"

off-duty
ODPOWIEDZ
gavin

Re: moje rozne "hobby"

#181

Post autor: gavin »

a ja kapusta i starzy ludzie, jak to Owajaj pedzioł.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Re: moje rozne "hobby"

#182

Post autor: no_gravity_Carlos »

pare sztuk zostalo z dosc bogatej kolekcji, jak policzylem wypalilem ok 1000, raczej wszystkie rodzaje z topowymi wlacznie, szukalem smaku, ale podobnie jak z winem, muzyka, czy potrawa - to wszystko zalezy humoru, nastroju, nie znalazlem jeszcze mojego naj:

Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: moje rozne "hobby"

#183

Post autor: wpk »

Wow! Klimatyzowane pudło na cygara!
gavin

Re: moje rozne "hobby"

#184

Post autor: gavin »

huj mi odor!
nordenvind

Re: moje rozne "hobby"

#185

Post autor: nordenvind »

A które to skręcane pomiędzy wilgotnymi udami Kubanek ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: moje rozne "hobby"

#186

Post autor: Owain »

Carlos kupił taniej - skręcane pomiędzy wilgotnymi udami Kubańczyków :>
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: moje rozne "hobby"

#187

Post autor: wpk »

No bo kto skąpemu zabroni?
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

moje rozne "hobby"

#188

Post autor: no_gravity_Carlos »

skubanki:) jak znajde w archiwach, przytocze maila jakie mial przygody kolega na kubie, kiedy szukal mi cygar w meksyku, gdzie je szmuglowal
sandor

Re: moje rozne

#189

Post autor: sandor »

gavin pisze: 21 mar 2020, 20:46 a ja kapusta i starzy ludzie, jak to Owajaj pedzioł.
To ujowo

Dodano po 2 minutach 50 strzałach znikąd:
Re: moje rozne "hobby"
Owain pisze: 21 mar 2020, 18:55 Ja to ostatnio Davidoff Cool Water oraz Loewe7. :P
Sam mam Davodoffa i używam od czasu do czasu, zielony, morski, ale nieco dziadkowy już klasyk. Loewe 7 miałem próbkę, o ile pamiętam, dość przyjemny, nowoczesny świeżak, ale mnie niczym nie ujął. Nie ma tego czegoś...

Dodano po 4 minutach 6 strzałach znikąd:
Re: moje rozne "hobby"
Wpk, tego Farenheita wstyd się przyznać nie znam w ogóle, może zniechęciły mnie opinie, że przeszedł refolmulację, i że to już nie jest, to co kiedyś. Tyle wiem, ze klasyczny Farenheit, to benzynowiec.

Dodano po 3 minutach :
no_gravity_Carlos pisze: 22 mar 2020, 14:50 pare sztuk zostalo z dosc bogatej kolekcji, jak policzylem wypalilem ok 1000, raczej wszystkie rodzaje z topowymi wlacznie, szukalem smaku, ale podobnie jak z winem, muzyka, czy potrawa - to wszystko zalezy humoru, nastroju, nie znalazlem jeszcze mojego naj:

Obrazek
Gravity, paliłem kiedyś nałogowo papierosy. Nigdy nie zapaliłem cygara, co straciłem?

Dodano po 46 minutach 33 strzałach znikąd:
Re: moje rozne "hobby"
To sam se sprawdzę...
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

moje rozne "hobby"

#190

Post autor: no_gravity_Carlos »

coz, cygara piekny temat, od produkcji po smaki, podobnie jak sztuka; w zasadzie zaczalem palic tyton po przyjezdzie na wyspy kiedy zabraklo mi cygar i ze skapstwa nie kupowalem; przypominaja sie sie moje lepsze czasy, kiedy w trojke przyjaciol
wchodzilismy do pubu i zakopciwalismy caly pub, wentylacja nie pomagala, ale ile rozmow sie przy tym odbywalo, przemyslen zyciowych, wnioskow - dobre wspomnienia, mnostwo anegod, doswiadczenia, i poznanie wartosciowych ludzi, tego nikt nie zabierze
ODPOWIEDZ