Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2011

Post autor: wpk »

No żeby stalkować i trollować. :D
samek

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2012

Post autor: samek »

cybulski pisze: 02 paź 2019, 16:06 Problem forum N jest taki, ale pewnie i wszystkich for foto, że skoro są tam sami fotografujący zawodowo czy też amatorsko to nie ma naturalnego odbiorcy, znaczy konsumenta, tych fotek.
Idea wrzucania fotki i że niby pozostali będą coś tam qrwa merytoryczne pisać już dawno sie przeżyła. Nikt nie jest zainteresowany tymi fotami, ma swoje, ma instagramy, 500pxy, czy też inne portale strony i nie wiadomo co jeszcze.
Skoro na forum nikoniarzy ciężko jest zaszczepić "wątki zbiorowe" co by jeszcze mogło chwytać (no te rawko zbawy niby działają) to powoli traci to rację bytu jako forum fotograficzne. Pozostaje tylko pitolenie o sprzęcie, o niczym, itp. dla zabawy, zabicia czasu, z przyzwyczajenia. No bo po co poza tym ?
Hehe. No odkrywca normalnie :)
Mówisz, że idea dawno się przeżyła? A istniała w realu kiedyś?
Nie chciałbym nadmiernie generalizować (a i tak zjawi się Owain i mnie opergoli), ale cały nasz żywot, to poszukiwanie jakiegoś odbiorcy. Abyśmy jakoś zostali zauważeni, a najlepiej docenieni.
Dlaczegóż to niby miało by ominąć brać fotografującą?
Że niby na początku nikon.org.pl było inaczej? No może troszkę, ale tyci.
To jest kurde tylko internet. Pierwsze medium (na taką skalę), które pozwoliło nie tylko odbierać info, ale i dać swój wkład. Co natychmiast wykorzystaliśmy z całą dostępną nam głupotą.
Może średnie zjawisk trochę się różnią. Dziś szczytujemy na maxa.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2013

Post autor: wpk »

Raczej sczytujemy.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14712
Rejestracja: 11.2016

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2014

Post autor: Owain »

Gdama pisze: 02 paź 2019, 12:04 Wyznawca w gorącej (zbyt) wodzie kąpany kurczy się o ok. dwa rozmiary :)
Magda, nie wiem jak tam u Was na północy (Północy?) ale u nas to raczej w zimnej wodzie się kurczy... :P

Dodano po 7 minutach 47 strzałach znikąd:
samek pisze: 02 paź 2019, 16:23 Nie chciałbym nadmiernie generalizować (a i tak zjawi się Owain i mnie opergoli)...
Ależ Mistrzu! Ja spijam z ust Twych prawdy, które są pomocą w mym życiu nieocenioną. Rzeknij tylko Słowo, skreśl kilka Tez, a ja (ponoć wprawny w piórze) zostanę Twym autorem widmo i spiszemy jakiś Testamencik (Stary), Mahabharatę czy inną Eddę Starszą (no bo my już nie młodziaki). Piszę zupełnie serio, choć póki co niewiele Mądrości spłynęło na mnie z ust Twych Panie. Jako przykład tylko podam, że wahałem się czy iść na żenujący spektakl wyborami zwany. Ale zadałem sobie pytanie: co by zrobił samek? (pisanie Twego nicka, Panie, z małej litery przeszywa mnie niczym ognista włócznia, ale wiem, żeś tak nakazał, i że to część Próby). No i dzięki naukom Twym podjąłem decyzję by mieć to wszystko w dupie (Dupie) i nie iść.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
samek

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2015

Post autor: samek »

A nie mówiłem?

Ps.
A ja idę.
samek

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2016

Post autor: samek »

Petro pisze: 02 paź 2019, 17:17 Panowie... Prosze mi tylko nie psuc psionicznego forum...
A ktoś psuje?
My się tu wszyscy kochamy i mamy wspólnie ukierunkowane sympatie na Gwiezdne Wojny, Mercedesy i Kubicę.
Także spoko.
samek

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2017

Post autor: samek »

Petro pisze: 02 paź 2019, 17:27 ...czy aby nie spowazniec...
Ja tam nie wiem o co chodzi, ale StarWarsy, starsy na masce i superstar Kubica, to poważne sprawy są.
Trochę niepoważny jest Owain, który sądzi, że mi dogryzając równocześnie osłabi mnie, a następnie namówi bym mu podarował kożuch.
A niedoczekanie jego.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14712
Rejestracja: 11.2016

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2018

Post autor: Owain »

Stare Warsy zawsze, Mercoklety to kolega Wups, ale Kubica? Pale Rider skrzyżowany z Jednorękim Bandytą - to chyba klimaty Herr Iksa.
Mój Mistrz znów wystawia mnie na próbę, którą wytrzymam.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2019

Post autor: zdyboo »

Woytek, nie wiem na ile serio to było, ale jednak mogłeś kupić N, jak było na sprzedaż.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14712
Rejestracja: 11.2016

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2020

Post autor: Owain »

zdyboo pisze: 02 paź 2019, 19:39 Woytek, nie wiem na ile serio to było, ale jednak mogłeś kupić N, jak było na sprzedaż.
I zdzbanować wszystkich.

Dodano po 43 minutach 29 strzałach znikąd:
samek pisze: 02 paź 2019, 17:32 Ja tam nie wiem o co chodzi, ale StarWarsy, starsy na masce i superstar Kubica, to poważne sprawy są.
Trochę niepoważny jest Owain, który sądzi, że mi dogryzając równocześnie osłabi mnie, a następnie namówi bym mu podarował kożuch.
A niedoczekanie jego.
Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
ODPOWIEDZ