Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#1

Post autor: wpk »

Dziś po północy w co najmniej 2 wątkach na Nikoniarzach pojawił się następujący wpis:

"
Drugare, Przyjaciele moi mili,

zmuszonam do zamieszczenia wpisu tego zostałam poprzez działania prowadzone przez kolegów naszych Woytka Wpkx (wpx) wraz z jego pucułowatym kolegą Owain zwanym, przy udziale niestety puch24 prowadzonymi. Nienawiścią wielką do forum naszego kierowani, wobec porażki strony przez siebie wdrożonej, osoby te handel niecny danymi naszymi zaczęły. Jeżeli nie chcecie znaleźć Waszych danych w Azji czy innej Rosji odradzam niniejszym zarówno kontakt z osobami powyższymi jakikolwiek, jak i logowanie na stronie ich. Uważajcie też na nachalne telefony od Owaina, który pod pozorami różnymi dane Wasze próbował wyłudzić będzie. Nie przyjmujcie też zdjęć żony jego Urszuli, którymi to roznegliżowanymi uwielbia się dzielić, bo te również rozsyłaniem wirusów służą (jako że żona zawirusowana wskutek kontaktów różnych pozostaje). Jeżeli wobec mojej dotychczasowej nieobecności na forum nieufnymi pozostajecie - o potwierdzenie niecnych zamiarów internetowych nicków pytajcie na forum analogowym, które w/w zniszczyć chcieli - Mirka K. pytajcie, tudzież aptekarza, czy Franza.

W razie pytań do dyspozycji pozostaję!

Ularsl

Ps.
Zważcie też na to, co dawno temu jeden z userów naszych tu napisał: gdzie Owain pojawia się, tam i niesnaski i kłótnie na forum powstają ...

"

Niestety, tamtejsi zieloni nie mieli - jak to oni - poczucia humoru i wywalili, jednak my z tym problemu nie mamy. ;)
Jak myślicie, kto jest autorem?
Bo ja się domyślam. :D
cz4rnuch

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2

Post autor: cz4rnuch »

Na pewno nie prawdziwy Pol Drasz, bo ten fejm lubi i lajkiem (nawet ruskim, jak mi się wydaje) nie pogardzi. A co do braku poczucia humoru to smutasami nie okazali się zieleni tylko taki jeden czarnuch, bo wcześnie musiał dziś wstać.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#3

Post autor: wpk »

Smutniście z rana
Mój Panie Marcinie...
Zjedzcie banana,
Co uśmiech rozwinie!
cz4rnuch

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#4

Post autor: cz4rnuch »

No to już cała Azyja wie jak mam na imię. Dzięki. Jaki najtańszy zamiennik fw-50 widzieliście? Nie musi nawet działać, ale musi być tani. I najtańsza ładowarka? Może być rosyjska. Zupełnie nie w temacie więc proszę o przeniesienie i podzielenie się zyskami z handlu moimi wrażliwymi danymi osobowymi.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#5

Post autor: wpk »

Z zysku założymy fundację na rzecz kupienia Ci zamienników.
cz4rnuch

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#6

Post autor: cz4rnuch »

Jeśli mogę zaproponować nazwę to poproszę o Fundację imienia Tupaca Shakura.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#7

Post autor: wpk »

A czemu akurat jego? Krewny Twój?
Metanoia

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#8

Post autor: Metanoia »

Co za genialna kampania promocyjna!

To mógł wymyślić tylko taki geniusz zła jak Maharadża.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#9

Post autor: wpk »

Metharadża?
cz4rnuch

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#10

Post autor: cz4rnuch »

Tupak zwany też Machiavellim byłby takim dobrym duchem tego przedsięwzięcia. No i tak ogólnie mi to pasuje do tego co tu się dzieje.
ODPOWIEDZ