Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2341

Post autor: wpk »

Otóż to. Wszyscy za?
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5637
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2342

Post autor: danz1ger »

patefon się onemu zaciąl (pewnie przy goleniu), więc za.
A jednak ktoś kręci.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych [emoji6]

#2343

Post autor: no_gravity_Carlos »

a ja jestem za sierotami a nawet bardziej za mlodymi wdowkami
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2344

Post autor: wpk »

Orphans & Widows?
U nas się mówi szewce i bękarty. :D
gavin

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2345

Post autor: gavin »

ale łon to lubi
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2346

Post autor: wpk »

Czyli spełniamy dobre uczynki?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2348

Post autor: wpk »

No i zobacz, gavinu, co wywołałeś - wyjęte ze spamu:

"Ale was dupa boli chłopcy...

Aplikacja zadziałała...
Podoba mi się, że nie możecie przeżyć rozstania ze mną. Takie zostawiłem wam wspomnienia, że lubicie się przy tym onanizować. Trudno. Mi was nie brakuje. Wyłączę tę aplikację, bo nie ma sensu do was zaglądać. Obciągajcie sobie nawzajem i podniecajcie się na wspomnienie o mnie, ale już bez mojej osoby. Tomasz Pacyński to moja rodzina palanty, więc nie piszcie o nim starając się budować mój obraz na waszych urojeniach. To żałosne. Ostatnia, nigdy nie ukończona książka Tomka miała mieć moje ilustracje. Po prostu zejdźcie ze mnie. Już wiem, że jesteście pajacami, dość żałośnie wspierającymi sami siebie. Nie wciągajcie już mojej osoby w wasze trele. Nie mam już czasu na takie zjawiska jak wy. Szkoda mojego czasu. Nie dziwię się, że macie siebie. Jesteście naprawdę toksycznymi robaczkami, które żyją tylko w swoim środowisku. To wasz kompost.
Aplikację wyłączyłem, wykasowałem. To bez sensu. Naprawdę macie tak zasrane życie, że musicie zajmować się innymi? Współczuję, ale mi was nie żal.

Zabawne, że śledzicie mnie na FB. Zabawne i żałosne. Obserwujcie bardzo uważnie. BARDZO... przez najbliższe tygodnie. Będziecie mieli powód do ślinotoku i brandzlowania się. Podobno bez jakiejś latarni, źródła energii miałem przestać istnieć bo jestem wampirem energetycznym. Niestety wyszło odwrotnie... że to ja jestem dającym ludziom energię, moc działania, inspirację. A nawet poznawać ludzi dla jakich nie jest jedynie ważne: najeść się, wyspać, wypić i zapalić. Zawsze byłem. Beze mnie zera przestają istnieć, świecić... wracają do swoich warsztatów i prymitywów gdzie mogą brylować. Trochę mniejszą głupotą od nich i mniejszym prostactwem. Tak jak wy, tylko naśladowanie inteligencji. Kopiowanie, kalkowanie... a po za tym pustka.

Cóż... nie moja sprawa. Trzymajcie się robaczki waszego kompostu... :)

--
Ta wiadomość została sprawdzona na obecność wirusów przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
https://www.avast.com/antivirus"



Jak widać, nasz poczciwy kolega znów nam słodzi, wiedząc, że gdyby obrażał, mógłby mieć ostatni najazd w Olecku...
SD, dupa i onanizm to chyba jego idee fixe, po której ocenia resztę świata. Nie będziemy mu tego zabierać. :)

PS Gavin, skoro "śledzisz" kolegę na Fb, to zaprośże go do znajomych, bo on chyba nie wie, po co jest profil na Fb. :D
puch24

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2349

Post autor: puch24 »

Słuchajcie, jakby co, to może gdzieś za m/w miesiąc - półtora będę jechał do Ełku... ;-)
cybulski

Re: Sława i chwała naszego forum na forach ościennych ;)

#2350

Post autor: cybulski »

A kto to jest?
ODPOWIEDZ