Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

off-duty
ODPOWIEDZ
zdyboo

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24191

Post autor: zdyboo »

Mam nowego sąsiada na piętrze. Chyba wynajmuje mieszkanie od poprzednich lokatorów. Kolo pracuje jako kurier paszy. Do tej pory pomykał rowerem, ale kilka dni temu kupił sobie skuter. Niestety umyślił sobie trzymać ten skuter na korytarzu na 8 piętrze. Skuter zwykła pierdziawka i już na piętrze czuć benzynę. Jeszcze rozumiem elektryka, ale zwykły spalinowy? Poza tym jest nowy w bloku i chyba nie wie jak często winda się psuje. Jak nie będzie mógł do pracy pojechać, bo 8 pięter po schodach ze skuterem to się domyśli, że to nie jest jednak najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24192

Post autor: wpk »

Skuter na 8 piętro?
Ja pierdolę. Windą?
Czy mówiłem już coś na temat mordorów?
A skoro mówisz, że winda tak sobie, to może nauczy się wjeżdżać na silniku po schodach, ale za to zjeżdżać ekologicznie i założy kanał na YT?
zdyboo

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24193

Post autor: zdyboo »

No raczej windą. Chyba, że jest twardy i wpycha 8 pięter. Wątpię, aby skuter dał radę wjechać po schodach. Za małe koła i za mały skok zawieszenia. Rowerem MTB da radę wjechać schodami, ale najlepiej elektrycznym, bo nachylenie słuszne.
puch24

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24194

Post autor: puch24 »

Na FB na jakiejś stronie wrogów bezczelnego cyklotroniarstwa wrzucają zdjęcia klatek schodowych, zastawionych rowerami tak, że przejść nie można. No bo rzeczywiście, jak kto ma rower, i nie chce go parkować pod blokiem, to niech go nie trzyma w przestrzeni publicznej, tylko w mieszkaniu albo w komórce. Myślę, że trzeba go przekonać, by stalowego rumaka ustawiał sobie w pokoju, kuchni, przedpokoju, bądź zgoła pionowo w toalecie.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5638
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24195

Post autor: danz1ger »

spiąć ja należy grubym łancuchem z zajebistą kłódą a klucz wyrzucić w p...u!
A jednak ktoś kręci.
zdyboo

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24196

Post autor: zdyboo »

Rowery, poprzypinane do barierek to u mnie w bloku norma. Niezgodne z przepisami pożarowymi jest zostawianie czegokolwiek na korytarzu, ale ludzie mają na to wywalone. Spółdzielnia raz na jakiś czas wiesza, żeby uprzątnąć, ale w żaden sposób nie egzekwuje tego.
danz1ger pisze: 19 sty 2021, 15:28 spiąć ja należy grubym łancuchem z zajebistą kłódą a klucz wyrzucić w p...u!
Wolałbym, aby ten skuter zniknął, niż został na wieki.
Awatar użytkownika
_13_jacek
Solona Alicja
Posty: 985
Rejestracja: 11.2016

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24197

Post autor: _13_jacek »

Nie brudzi, nie podrapie, nie niszczy windy tym skuterem? Jeśli nie to niech se wozi tą windą.
Na zapach benzyny zasugeruj właścicielowi skutera :arrow: https://allegro.pl/oferta/ona-zel-neutr ... gIRXfD_BwE
Z drugiej strony mógłby dogadać się z kimś kto ma garaż w pobliżu. Ostatecznie parking strzeżony
"wogrodachpamięciwpałacusennychmarzeń"
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24198

Post autor: Gdama »

A ja mam trzecią opryszczkę w tym roku, do tego katar i lenia...
Powinnam choćby porządkować stare zdjęcia. Tak się jakoś błąkam mentalnie przez cały dzień 🥺
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24199

Post autor: vid3 »

Obrazek
puch24

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#24200

Post autor: puch24 »

:-D
ODPOWIEDZ