Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25101

Post autor: Owain »

cybulski pisze: 08 mar 2021, 20:48 Kolejna kurwa państwowa firma co przeniosła infolinię huj wie gdzie PGE, ni jak nie można się dodzwonić. PGE Obrót S.A.
ul. 8-go Marca 6, 35-959 Rzeszów Contact Center: (+48) 422 222 222
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
von Boroszlo
Posty: 1225
Rejestracja: 09.2019

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25102

Post autor: von Boroszlo »

Moja firma ma tak:

Gundrum von Grynberg
Awatar użytkownika
cichykot
Tamarukam
Posty: 1732
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: zewszont

Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25103

Post autor: cichykot »

Owain pisze:My tu pitu pitu, jakieś covidy, jakieś raki, a tam prawdziwe dramaty. Megan chciała popełnić samobójstwo bo Kate nie spodobały się sukienki dziewczynek sypiących kwiaty. Łączę się w buló.


chciałem się pochwaluc że miałem przyjemność ??? uścisnąć rękę jej i ryzemu jak byli z gospodarska wizyta u mnie na wsi .oni jak gierek kiedyś objeżdżają pospólstwo.una była chyba w 8 miesiącu ładna ale karakan mały a Harry tak z twarzy i behavioru sympatyczny całkiem.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25104

Post autor: Owain »

cichykot pisze: 08 mar 2021, 21:24
Owain pisze:My tu pitu pitu, jakieś covidy, jakieś raki, a tam prawdziwe dramaty. Megan chciała popełnić samobójstwo bo Kate nie spodobały się sukienki dziewczynek sypiących kwiaty. Łączę się w buló.


chciałem się pochwaluc że miałem przyjemność ??? uścisnąć rękę jej i ryzemu jak byli z gospodarska wizyta u mnie na wsi .oni jak gierek kiedyś objeżdżają pospólstwo.una była chyba w 8 miesiącu ładna ale karakan mały a Harry tak z twarzy i behavioru sympatyczny całkiem.


Nie wiem czy jest się czym chwalić...
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25105

Post autor: zdyboo »

Na przełomie lat 60/70 jak Karol następny level zaliczał. BBC nakręciło doca o rodzinie królewskiej i wyszło, że to w sumie zwykła rodzina. Tak bardzo zwykła, że szybko po premierze Elka zakazała emisji tego filmu i do tej pory trudno go obejrzeć.
Podobno była wrzuta na YT na początku tego roku, ale szybko zdjęli.
nordenvind

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25106

Post autor: nordenvind »

Życzenia z okazji Dnia Kobiet pojawiły się w ogłoszeniach duszpasterskich Kościoła Rektoralnego pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Krakowie.

Zdjęcie kartki trafiło do mediów społecznościowych. W punkcie drugim ogłoszeń czytamy: "Jutro Dzień Kobiet. Niech nasze życzenia i modlitwy w ich intencji będą wyrazem uznania za ich miłość, mądrość, pracowitość. Módlmy się także, aby kobiety zawsze były sobą i nie ulegały zwodniczym hasłom nawołującym do równouprawnienia i wolności kosztem ich godności".
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25107

Post autor: Gdama »

cichykot pisze: 08 mar 2021, 21:24
Owain pisze:My tu pitu pitu, jakieś covidy, jakieś raki, a tam prawdziwe dramaty. Megan chciała popełnić samobójstwo bo Kate nie spodobały się sukienki dziewczynek sypiących kwiaty. Łączę się w buló.


chciałem się pochwaluc że miałem przyjemność ??? uścisnąć rękę jej i ryzemu jak byli z gospodarska wizyta u mnie na wsi .oni jak gierek kiedyś objeżdżają pospólstwo.una była chyba w 8 miesiącu ładna ale karakan mały a Harry tak z twarzy i behavioru sympatyczny całkiem.


Uni na chate sie pchajo z temi wizytamy? :shock:
Czy trzeba z kwieciem wyjść na drogę i witać?
cybulski

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25108

Post autor: cybulski »

nordenvind pisze: 08 mar 2021, 22:36 Życzenia z okazji Dnia Kobiet pojawiły się w ogłoszeniach duszpasterskich Kościoła Rektoralnego pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Krakowie.

Zdjęcie kartki trafiło do mediów społecznościowych. W punkcie drugim ogłoszeń czytamy: "Jutro Dzień Kobiet. Niech nasze życzenia i modlitwy w ich intencji będą wyrazem uznania za ich miłość, mądrość, pracowitość. Módlmy się także, aby kobiety zawsze były sobą i nie ulegały zwodniczym hasłom nawołującym do równouprawnienia i wolności kosztem ich godności".
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
nordenvind

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25109

Post autor: nordenvind »

cybulski pisze: 08 mar 2021, 23:26
nordenvind pisze: 08 mar 2021, 22:36 Życzenia z okazji Dnia Kobiet pojawiły się w ogłoszeniach duszpasterskich Kościoła Rektoralnego pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Krakowie.

Zdjęcie kartki trafiło do mediów społecznościowych. W punkcie drugim ogłoszeń czytamy: "Jutro Dzień Kobiet. Niech nasze życzenia i modlitwy w ich intencji będą wyrazem uznania za ich miłość, mądrość, pracowitość. Módlmy się także, aby kobiety zawsze były sobą i nie ulegały zwodniczym hasłom nawołującym do równouprawnienia i wolności kosztem ich godności".
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
cichykot
Tamarukam
Posty: 1732
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: zewszont

Re: Kolejny, cholerny/psioniczny dzień...

#25110

Post autor: cichykot »

Gdama pisze: 08 mar 2021, 22:39
Uni na chate sie pchajo z temi wizytamy? :shock:
Czy trzeba z kwieciem wyjść na drogę i witać?
z kwiciem na drogę, ja przechodził tak z tragażami ( ja i takie imprezy) kto mnie zna ten z podziwu wyjść nie może zem dal się wkręcić,
i ten tłum babć 80 letnich łykających prince Harry, princ Harry mnie poniósł i siem dostał na sam przód z tym babcmi ;-)
btw to panie starsze to widać, ze tym żyły i że kochają swojego princa. naprawdę ;)
ale jaki szacunek w robocie miałem u paru angoli jak im pokazałem foty , bo se połselfie zrobiłem.
jeden to się mało na mnie nie obraził, bo pare godzin czatował a zobaczył jenno górniczy znaczek.
jak znajdę foty u zony w telefonie to wkleję, bo u mnie już dawno w koszu kosza 🤣🤣🤣

Dodano po 4 minutach 29 strzałach znikąd:
o tutaj jest w lokalnej prasie o mej wsi we związku z wizyta.
https://www.liverpoolecho.co.uk/news/li ... d-15668261
ODPOWIEDZ