(C)huj nam w dupę - firmware update?

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

(C)huj nam w dupę - firmware update?

#1

Post autor: wpk »

Sebastian, nie wiem, jak inni, ale ja akurat rozumiem chwilowe stany desperacji i nienawiści do świata.
Jenak, mimo swego głębokiego buractwa, nigdy nie zachowałem się tak, jak Ty.
Powody znam, rozmawialiśmy przecież. Jednak wytłumaczenie nie jest usprawiedliwieniem.
I skoro się nie zamknąłeś w sobie całkiem i wrzucasz dalej posty, to już najwyższy czas, byś przeprosił.
Mnie i resztę forumowiczów.

PS Owszem, Psioniczni to Twoje dziecko, ale ten fakt nie daje Ci moralnego prawa do takiego zachowania.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14711
Rejestracja: 11.2016

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#2

Post autor: Owain »

Żartujesz, tak? Mam nadzieję, bo o nieumiejętność czytania ze zrozumieniem Cię nie posądzam (i słuchania też). Aczkolwiek faktycznie, biorąc pod uwagę Twe nawiązania tu i tam, faktycznie Cię to uwiera.
Otóż przypominam, że napisałem początkowo "Chuj wszystkim w dupę". Precyzowałem, że chodziło mi o przysłowiowy chuj w dupę całemu światu, zresztą z przymrużeniem oka czy tam filozoficznie. Tak, potem dopisałem - również z przymrużeniem oka, że tym a tym, matkom, żonom kochankom, itepe, w tym Wam i mi samemu. W życiu bym nie przypuszczał, że ktokolwiek może się za takie coś obrazić - w tym, opisanym wyżej ponownie, kontekście. Zastanawiam się, czy nie powinieneś wziąć laudanum.
Widać albo jestem jednak pojebany i muszę uważać na słowa, albo... no nie wiem. Tak jak ostatnio niby kolega, z którym znam się sześć lat obraził się, że mu po pijaku (a on po jeszcze większym pijaku był), że jest do dupy lekarz, bo nie może mi pomóc. Cóż, w ocenie innych moich znajomych (dobrych), z którymi nie takie rzeczy sobie mówimy, gość przesadził, tym bardziej że po tym fakcie smsowo odmówił mi dalszego leczenia. Natomiast zdarzyło się owszem, że jedna czy dwie osoby się na mnie obraziła, bo okazało się, że nie mogę sobie w stosunku do niej pozwolić na słowa, na które ta osoba sobie pozwalała do mnie. Przeprosiłem wówczas chyba, ale więcej się do tej osoby nie odezwałem, bo nie mam zamiaru uważać na każde słowo w stosunkach przyjacielskich. Koleś o którym piszę o godz. 4 rano w nowy rok poczuł się urażony, że zażartowałem, że typ z niego nordycki i że do Wehrmachtu by go przyjęli. A znaliśmy się też dobrych kilka lat i nie takie on sobie do mnie pozwalał. Równie dobrze powinienem prosić o satysfakcję za różne "weź niepierdol" czy nawet żartobliwe "weź spierdalaj", które do mnie personalnie, a nie do niesprecyzowanego ogółu było kierowane. Zresztą całe się moje tu tłumaczenie uważam za żenujące. Ergo, nie zamierzam nikogo przepraszać. Jak ktoś poczuł się urażony, to faktycznie nie jest to miejsce dla mnie.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#3

Post autor: wpk »

Zapomniałem napisać, że ja się na Ciebie nie obraziłem. Jest mi tylko... dziwnie.

PS W ostatnim zdaniu pojechałeś rycerzem.
puch24

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#4

Post autor: puch24 »

Eh, weźcie Wy się jebnijcie... gąbką w łysinki... ;-)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#5

Post autor: wpk »

A nie hujami w dupy?
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5622
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#6

Post autor: danz1ger »

wpk pisze: 25 wrz 2018, 16:14A nie hujami w dupy?
a może dziobami w rufy :P
A jednak ktoś kręci.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9430
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#7

Post autor: rbit9n »

puch24 pisze:Eh, weźcie Wy się jebnijcie... gąbką w łysinki... ;-0
masz coś do łysych?
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
puch24

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#8

Post autor: puch24 »

"Łysinkę", myślałem, potraktujcie, że tak powiem, metaforycznie.

Przede wszystkim chodzi mi o pierdolnięcie się gąbką - w dowolnie wybraną część ciała, co komu dogodniej.
Awatar użytkownika
_13_jacek
Solona Alicja
Posty: 984
Rejestracja: 11.2016

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#9

Post autor: _13_jacek »

Jebnijcie się tym czymś w to coś koło tego ten tego z tamtym czymś.
;)
"wogrodachpamięciwpałacusennychmarzeń"
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5622
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (C)huj nam w dupę - firmware update?

#10

Post autor: danz1ger »

rbit9n pisze: 25 wrz 2018, 17:20
puch24 pisze:Eh, weźcie Wy się jebnijcie... gąbką w łysinki... ;-0
masz coś do łysych?
dwie beczki śledzi w bok od łysych :evil:
A jednak ktoś kręci.
ODPOWIEDZ