Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
sandor

Re: Dupa

#661

Post autor: sandor »

Jeszcze nas przypadkiem posądzą o ten... no... anty emityzm, czy cos.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Dupa

#662

Post autor: rbit9n »

znajomy marksista wrzucił na pejsa :

Obrazek
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
cz4rnuch

Re: Dupa

#663

Post autor: cz4rnuch »

sandor pisze: 29 maja 2020, 22:06I brakuje teraz? K... tym kraju to zaraz oddychanie będzie niekonstytucyjne i nielegalne.
Jeśli tak uważasz to może i masz rację. Ja napisałem co mi nie pasuje. Nie wkładaj mi w klawiaturę czegoś o czym nie wspominałem. OK?
sandor pisze: 29 maja 2020, 22:06o tej wycince u Ciebie, to pewnie nienawistny kaczor, w nocy na Nowwogrodzkiej zadecydowal ;)
Jestem pewny, że o tej wycince zadecydowali Ci, którzy mogli o tym zadecydować. Z resztą świętej pamięci Szyszko wcale się z tym nie krył. Jedynie tłumaczenie, że trza wyciąć 300 metrów w głąb lasu licząc od ścieżki, bo komuś może gałąź spaść na łeb średnio mnie przekonuje ;) Sam sugerowałeś (a przynajmniej takie odniosłem wrażenie), że czegoś takiego nie ma więc tylko prostuję, że jak najbardziej jest i to na skalę której nie widziałem przynajmniej przez te kilkanaście lat jak tu mieszkam (w tem 3city).
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#664

Post autor: wpk »

Biedny sandor.
A zarazem bogaty, bo suweren.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Dupa

#665

Post autor: rbit9n »

poora w to nie miaszaj, bo podpiale.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#666

Post autor: wpk »

Ojej.
zdyboo

Re: Dupa

#667

Post autor: zdyboo »

cz4rnuch pisze: 31 maja 2020, 00:04że jak najbardziej jest i to na skalę której nie widziałem przynajmniej przez te kilkanaście lat jak tu mieszkam (w tem 3city).
To samo na Dolnym Śląsku, na nizinach tną na potęgę, w Sudetach to samo. Każdy wyjazd do lasu to mnóstwo olewania tabliczek: "Zakaz wstępu, wycinka i zrywka drzew". Choć w weekendy i tak nie pracują zwykle, prócz jesieni, gdzie widać im się bardziej spieszy. Drogi leśne rozorane przez leśników, tak, że po każdym deszczu tworzą się niemal zbiorniki wodne z własnym ekosystemem. W Sudety jeżdżę regularnie od ponad 20 lat i nie przypominam sobie tak intensywnej wycinki. Co ciekawe jakoś w Czechach tego nie widać. No ale nasz rząd może się pochwalić trzykrotnym zwiększeniem eksportu drewna do Szwecji, do Szwecji kurwa, która składa się wyłącznie z lasów.
Potem zdziwienie wielkie, że zwierzyna w centrum miasta, gdzie ma być, jak dzień w dzień jest straszona w lesie.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8572
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Dupa

#668

Post autor: vid3 »

Kiedyś jeździłem rowerem po Puszczy Kozienickiej.
Lat temu kilka przestało to być wykonalne.
Z "puszczy" została tylko nazwa.
Stare drzewa można spotkać na prywatnych częściach lasu w pobliżu wsi.
Im głębiej w las tym mniej drzew.
Są oczywiście tzw. rezerwaty - zarośnięte totalnie z zakazem wejścia (oprócz myśliwych).
Reszta to fabryka drewna. Podzielona na kwadratowe sektory obsadzone młodnikami.

W wielu częściach "puszczy" wykopane są rowy w poprzek ścieżek tak aby jazda rowerem nie była możliwa.

Dodano po 13 minutach 17 strzałach znikąd:
https://goo.gl/maps/98yF4hmABEYad8S29
sandor

Re: Dupa

#669

Post autor: sandor »

Dupa tam panowie, płaczecie żę tną te drzewa u Was, pozostaje mi wierzyć na słowo. Wokół mej pięknej miejcowosci same lasy. Czarnuch pewnie meble w domu masz plastikowe, a zamiast ksiazek zwoje papirusu?

Dodano po 3 minutach 37 strzałach znikąd:
Cóż na szczęscie wystarczy wyjechac kilka kilometrów na zachód, poza nasz zacofany ekologicznie zascianek i tam w ewropie same puszcze prastare i nawet żubry z Polski tam uciekają i proszą o azyl :D

Dodano po 15 minutach 4 strzałach znikąd:
Peace zastał Polskę murowaną, a zostawił drewnianą :D
gavin

Re: Dupa

#670

Post autor: gavin »

Można zasiać las.... krzyży!
ODPOWIEDZ