Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
sandor

Re: Dupa

#681

Post autor: sandor »

cz4rnuch pisze: 08 cze 2020, 20:30 Słabe te Twoje teksty z TVNem :) Może za dużo TVP. Może mnie oświecisz i choć raz oprócz tego wytykania dodasz jeszcze jakieś fakty, konkrety. Napisz kto jeśli nie rząd odpowiada za gospodarkę leśną, kto zmienia ustawy i podpisuje kontrakty na sprzedaż państwowego drewna?
Tak wiem. Moje wszystkie teksty są słabe. Fakty miałes już o 19tej. Mało?
cyt.
"Zezwolenie na wycinkę drzew wydaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta. To właśnie do urzędu gminy należy złożyć odpowiedni wniosek o uzyskanie zgody na wycięcie drzewa lub krzewu."*

*Nie dotyczy Trójmiata, tam decyduje rzond.

Też chętnie poczytałbym jakies konkrety.
gavin

Re: Dupa

#682

Post autor: gavin »

a jak wujta boli głowa to rżniecia nie będzie
sandor

Re: Dupa

#683

Post autor: sandor »

Bójta się wójta.
cz4rnuch

Re: Dupa

#684

Post autor: cz4rnuch »

sandor pisze:Tak wiem. Moje wszystkie teksty są słabe. Fakty miałes już o 19tej. Mało?
cyt.
"Zezwolenie na wycinkę drzew wydaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta. To właśnie do urzędu gminy należy złożyć odpowiedni wniosek o uzyskanie zgody na wycięcie drzewa lub krzewu."*

*Nie dotyczy Trójmiata, tam decyduje rzond.

Też chętnie poczytałbym jakies konkrety.
Nie pisałem, że wszystko co napiszesz jest bez sensu a jedynie to, że mnie pod jakiegoś fana tvnu i po podczepiasz. Zasadnicza różnica. Już Ci kiedyś tłumaczyłem co sądzę ogólnie o politykach, ze wszystkich prawic, lewic itd. i zdawało mi się, że przyjąłeś to do wiadomości, ale skoro Ty mi nadal o jakichś faktach to chyba znaczy, że jakiś reset srogi był :) A ten cytat który zapodałeś tyczy się pozwolenia na wycinkę drzewa z prywatnej posesji a nie o wycinkę lasów państwowych nad którym pieczę sprawuje Dyrekcja Generalna powoływana przez ministra środowiska :) Także zgadza się, w Trójmieście to nie wojt ani nie prezydent wycina państwowy las. Przy okazji nazywa się on Trójmiejski Park Krajobrazowy. A konkret dostałeś w poprzednim poście. Jeśli jeden link to za mało to mogę podać inne źródła. Pańswo samo w nim przyznaje, że wycieli za dużo drzew, nie mają ich gdzie opchnąć więc zmieniają definicję drewna energetycznego by móc palić nim w kotłowniach.
sandor

Re: Dupa

#685

Post autor: sandor »

Twój brak sądzenia jest jakiś wybiórczy. A to skąd mialem wiedzieć, ze u Was tylko lasy państwowe wycieli? Skoro tak, to faktycznie minister i dyrekcja generalna... Na złość wycieli więcej niż mogli opchnąc :D uje

Dodano po 3 minutach 42 strzałach znikąd:
Czarnuch ja będę przypadkowo, w Trójmieście w tym roku, więc na wlasne oczy zobaczę ten pokot drzew, w tym parku krajobrazowym.

Dodano po 3 minutach 2 strzałach znikąd:
O ile zotał jeszcze ten park?
gavin

Re: Dupa

#686

Post autor: gavin »

a ja też cz4rnuszka odwiedzę w te wakacje, o ile nie spiermandoli do papuji nowej głineji
cz4rnuch

Re: Dupa

#687

Post autor: cz4rnuch »

Nie jestem wybiórczy tylko teraz u władzy jest PiS i to oni marnotrawią nasze pieniądze. PO ma gówno do gadania i nie podejmuje rzadnych decyzji więc i za bardzo nie mam okazji by po nich jechać. No może ostatnio, bo jakoś dziwnym trafem gdy w Polsce było po 100 zakażeń dziennie i PiS chciał wyborów w maju to wtedy mówili, że to mordercy, że igrają z życiem Polaków i że nie pozwolą na wybory korespondencyjne, ale jak już wymienili babcie Kidawę na bardziej perspektywicznego ogiera to nie przeszkadza im nawet 500+ zachorowań dziennie i zwykłe wybory gdzie trzeba bedzie leźć do urn. Takie to szczury zakłamane. A z tymi lasami to nie wiem co Cię tak dziwi? Myślałeś, że posądzam PiS o to, że czyjś prywatny las wycina bez jego zgody a potem go wrzuca do swojego kotła? :) To są złodzieje, ale nie aż tak bezczelne. Poza tym lasy prywatne to chyba około 15% reszta jest państwowa.

Dodano po 2 minutach 8 strzałach znikąd:
W tem roku nigdzie nie lece, bo nikt mi nie chce oddać kasy za nieodbyte loty i jestem poobrażany na prawie wszystkie linie lotnicze.
cz4rnuch

Re: Dupa

#688

Post autor: cz4rnuch »

W tem roku nigdzie nie lece, bo nikt mi nie chce oddać kasy za nieodbyte loty i jestem poobrażany na prawie wszystkie linie lotnicze.
gavin

Re: Dupa

#689

Post autor: gavin »

no to pijem?
sandor

Re: Dupa

#690

Post autor: sandor »

Czarnuch, dlategp wybieram mniejsze zło za każdym razem.

Dodano po 2 minutach 19 strzałach znikąd:
No, o tych wyborach w punkt, a Wojtek nabrał wody w buzię.
ODPOWIEDZ