Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Re: Dupa

#701

Post autor: cz4rnuch »

Nasz Duduś też się bratał z Emirem Kataru i nie do końca wiadomo co było chwilę wcześniej przed zrobieniem zdjęcia gdy się podnosił do biurka Trumpa :) Tajemnicze jak ostry cień mgły.
sandor

Re: Dupa

#702

Post autor: sandor »

Czarnuch, a wydawałes się taki wrażliwy, na jakosć słowa pisanego... :D
cz4rnuch

Re: Dupa

#703

Post autor: cz4rnuch »

A co nie tak z tą jakością?
sandor

Re: Dupa

#704

Post autor: sandor »

Jakos nie wychodzi...
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4395
Rejestracja: 06.2019

Re: Dupa

#705

Post autor: no_gravity_Carlos »

dodam tylko do tego cytat z fragmentu wnioskow, ktore wlasnie poczytuje:

TypeScript’s surge in popularity highlights Microsoft’s change of direction and embrace of the open source movement. As front end web and Node.JS codebases grow in size and complexity, adopting TypeScript’s static typing gives developers increased confidence in their code’s correctness. TypeScript’s ability to be adopted incrementally means developers can dip their toes in, gaining immediate benefits, without having to undertake a risky porting project. As a final sweetener, TypeScript polyfills many ECMAScript changes (like arrow functions, async, and classes) before they’re widely available in browsers
cz4rnuch

Re: Dupa

#706

Post autor: cz4rnuch »

sandor pisze:Jakos nie wychodzi...
Natchnąłeś mnie swoim wcześniejszym postem :) Pomyślałem, że jak dobiję do Twojej narracji to wtedy łatwiej będzie nam się porozumieć :)
nordenvind

Re: Dupa

#707

Post autor: nordenvind »

puch24 pisze: 08 cze 2020, 22:30 ....A to zniechęca ludzi i firmy z zagranicy do kontaktów i współpracy czy inwestycji, bo oni oczekują stabilności i przewidywalności postępowania, czyli przestrzegania obowiązującego prawa....
W Chinach muszą bardzo szanować prawo skoro przez ostatnie 25lat przeniosła się tam olbrzymia część przemysłu z Europy, USA i Japonii.
A rozwiązania socjalne w przemyśle tekstylnym Bangladeszu pewnie są wzorem dla lewicy w EU :mrgreen:
puch24

Re: Dupa

#708

Post autor: puch24 »

Nie. Ale tam nagrodą dla inwestora, równoważącą niepewność sytuacji prawnej, są gigantyczne zyski, wynikające z niskich kosztów produkcji. Pewnie w związku z tym mogą sobie powiedzieć "no i chuj. To, co mógłbym stracić, zarabiam w tydzień". ;-)
sandor

Re: Dupa

#709

Post autor: sandor »

cz4rnuch pisze: 08 cze 2020, 23:25
sandor pisze:Jakos nie wychodzi...
Natchnąłeś mnie swoim wcześniejszym postem :) Pomyślałem, że jak dobiję do Twojej narracji to wtedy łatwiej będzie nam się porozumieć :)
To nie narracja a fakty, natomiast jakies insynuacje o prezydencie, który klęczy przy biurku są słabe, chyba że to była jakas próba żartu.
Rozumiem, ze to taka taktyka osmieszenia oponenta. No dobrze, dobrze :D
cz4rnuch

Re: Dupa

#710

Post autor: cz4rnuch »

:)
ODPOWIEDZ