Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
nordenvind

Re: Dupa

#811

Post autor: nordenvind »

z gadającą szafą można sobie jeszcze poradzić :mrgreen:
aisoglaM

Re: Dupa

#812

Post autor: aisoglaM »

Ej a nie wiesz, ze w szafach żyją zyraffffy? To pewnikiem one zle podszeptuja
zdyboo

Re: Dupa

#813

Post autor: zdyboo »

Grzesiek, polecam aktywność ruchową w ilościach obsesyjno kompulsywnych. Mnie o samej jazdy rowerem udało się zrzucić 6 kg na wiosnę. Co prawda obecnie już nieco odrobiłem straty, ale zawsze to wskazówka, że jednak się da.
puch24

Re: Dupa

#814

Post autor: puch24 »

Ja "na wskutek" choroby wdrożyłem - mimo woli - metodę ŻET PE, i schudłem ponad 15 kilo - od sierpnia. Vraiment !
Niestety, zacząłem już odrabiać zaległości.
aisoglaM

Re: Dupa

#815

Post autor: aisoglaM »

Bosssh wiedzialam, ze nie trzeba było wstawiac zdjęcia tylka. Loza szydercow gladko przeszła do szafy i zrzucaniu wagi .heeeee noooo doooobra
Obiecuje od poniedzialku ćwiczyć z kolakowska (dziewczyna wardegi jbc). No bo na spacery nie moge z ta maseczka

Dodano po 1 minucie 21 strzałach znikąd:
puch24 pisze: 22 paź 2020, 22:18 Ja "na wskutek" choroby wdrożyłem - mimo woli - metodę ŻET PE, i schudłem ponad 15 kilo - od sierpnia. Vraiment !
Niestety, zacząłem już odrabiać zaległości.
Woowoww a czy dren plucny onieczny czy mozna bez? Bo jak bez toooo hmm
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dupa

#816

Post autor: wpk »

Szanowna Małgorzato, ja sobie wypraszam! Swój zachwyt podtrzymuję, a te złamasy niegodne Ci pośladków pudrować.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Re: Dupa

#817

Post autor: no_gravity_Carlos »

powiedziala stara pudernica
nordenvind

Re: Dupa

#818

Post autor: nordenvind »

aisoglaM pisze: 22 paź 2020, 22:00 Ej a nie wiesz, ze w szafach żyją zyraffffy? To pewnikiem one zle podszeptuja
W szanującej się szafie powinien być porządny trup

zdyboo pisze: 22 paź 2020, 22:15 Grzesiek, polecam aktywność ruchową w ilościach obsesyjno kompulsywnych. Mnie o samej jazdy rowerem udało się zrzucić 6 kg na wiosnę. Co prawda obecnie już nieco odrobiłem straty, ale zawsze to wskazówka, że jednak się da.
Zimą potrafię się trochę zapuścić, raptem z 2.5kg, wiadomix
Na fczasach jeszcze jak open bufet i frykasy zamorskie, również przez śniadanie i obiadokolację zamist trzech posiłków :mrgreen:

puch24 pisze: 22 paź 2020, 22:18 Ja "na wskutek" choroby wdrożyłem - mimo woli - metodę ŻET PE, i schudłem ponad 15 kilo - od sierpnia. Vraiment !
Niestety, zacząłem już odrabiać zaległości.
Pracowałem dosyć długo w firnie gdzie na lunch był szwecki stuł i jak ja dloni było widać po współpracownikach/czkach zasadę proporcjonalności koryta...
zdyboo

Re: Dupa

#819

Post autor: zdyboo »

Ja jestem maniakalnym fanem pizzy. Choć jestem dosyć stały w uczuciach jeżeli chodzi o rodzaj, bo zwykle im mniej składników tym lepiej, to gdzie bym nie pojechał staram się spróbować lokalnej pizzy. Zwykle to szynka, pieczarki i ser, ale nie pamiętam, abym zjadł dwie tak samo smakujące pizze w różnych miejscach. Wiadomo, ciasto o wszystkim decyduje. Nawet w Kłodzku znam włoską knajpę prowadzoną przez Włocha, który wcześniej pracował jako kucharz w pizzeri u mnie na osiedlu. Niemniej jednak ograniczam się mocno, bo mógłbym w zasadzie codziennie wciągać pizzę, co mi się zdarzało we Włoszech. Przy zimowej aktywności taka dieta sprawiłaby, ze byłoby mnie równie trudno obejść jak przeskoczyć.
aisoglaM

Re: Dupa

#820

Post autor: aisoglaM »

Cienkie czy grube?
ODPOWIEDZ