Dupa

off-duty
ODPOWIEDZ
cybulski

Re: Dupa

#641

Post autor: cybulski »

Jednak ten nasz rzond czego się nie dotknie to sukces, tak zrealizować sprawnie idee zielonej szkoły
sandor

Re: Dupa

#642

Post autor: sandor »

Gavin cóż mogę na to odpoiedzieć



Dodano po 2 minutach 26 strzałach znikąd:
gavin pisze: 28 maja 2020, 22:13 Najlepsze że ani wups nie napisał: ojej szkoda że Sandora dawno nie było, ani ja: jak dooobrzee, ale co tam Obrazek
Ej, no Ty, to całkiem nie.

Dodano po 1 minucie 48 strzałach znikąd:
cybulski pisze: 28 maja 2020, 22:16 Jednak ten nasz rzond czego się nie dotknie to sukces, tak zrealizować sprawnie idee zielonej szkoły
Cybulski, a pamiętasz ten rzond wcześniejszy?
cybulski

Re: Dupa

#643

Post autor: cybulski »

Obecny trudno przebić w sukcesach. Otwierasz internet codziennie rano a tam kolejny sukces.

Dodano po 2 minutach 55 strzałach znikąd:
Lasy zdążyli wyciąć trochę i dobrze boby się spaliło jak Biebrzanski. W TV w końcu prawde gadajo. O śmieciarzy też dbajo, jak o wszystkich, dzis mam kolejno podwyżkę w tym roku za śmiecie.
sandor

Re: Dupa

#644

Post autor: sandor »

Lasy wycieli? Te co Komorowski chciał sprzedać? kurde... A u mnie jak były tak są. A wiewiórki nieżywe na pniakach też leża? Za podwyżkę smieci to podziękuj nie rządowi, tylko samorządowi.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8573
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Dupa

#645

Post autor: vid3 »

A płacisz za odbiór wody deszczowej?
sandor

Re: Dupa

#646

Post autor: sandor »

Przecież szusza jest i deszczu nie ma. A Ty?

Dodano po 2 minutach 28 strzałach znikąd:
vid raz chłopie bys mnie poparł, jak Gavin, to byłbys bardziej wiarygodny, a tak... :D
puch24

Re: Dupa

#647

Post autor: puch24 »

Jak będą wybory, to ja chyba zdejmę buty i skarpetki...
sandor

Re: Dupa

#648

Post autor: sandor »

wpk pisze: 26 maja 2020, 22:39 W łysej głowie biały krzyż.
Wywód nieuprawniony i za daleko idący. Pilnujta lepiej swoich, za przeproszeniem dup, jak na smiszka i robusia glosujecie. :D

Wojtek a znasz kanał Morskie opowiesci?
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: Dupa

#649

Post autor: no_gravity_Carlos »

3m sie Panie Sandor kierunku a dziura grawitacyjna Cie nie wciagnie, bez grawitacji, przypominam tylko totto
cz4rnuch

Re: Dupa

#650

Post autor: cz4rnuch »

sandor pisze: 28 maja 2020, 22:45 ... kurde... A u mnie jak były tak są...
Kurde...a u mnie nie ma. A jeszcze dwa-trzy lata temu były. A na terminalu ro-ro, który kiedyś świecił pustkami teraz jak okiem sięgnąć tarcica i wali żywicą z kilku kilometrów.
ODPOWIEDZ