Rowerowe dyr-dymały

off-duty
ODPOWIEDZ
zdyboo

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1651

Post autor: zdyboo »

Mnie woda z filtra Brita nie smakuje. Piję są z sokiem, robię z niej herbatę i jest spoko, ale jak raz sobie nalałem do bidonu to żałowałem.
Kupuję mineralkę w półtralitrówkach i przelewam. Do bidonów i na dłuższe trasy jeszcze do miękkiej butelki. Chyba, że MTB wtedy do bukłaka w plecaku.
gavin

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1652

Post autor: gavin »

ooo, bo ja zawszze w sumie z plecakiem jeżdzę, jaki ten bukkake?

Dodano po 6 minutach 20 strzałach znikąd:
i który lepszy ten bruks:

taki -> https://www.ebay.pl/itm/302546200365?mk ... olid=11000

czy taki -> https://www.checkfrank.pl/brooks-c17-ca ... rce=google
zdyboo

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1653

Post autor: zdyboo »

Ja mam bukłak Deuter/Streamer. Do worka nie mam zastrzeżeń, ale do wężyka już tak. Mam kłopoty z jego efektywnym suszeniem i po ok roku pojawia się pleśń. Początkowo rozbierałem ustnik, ale przez to jakiś o-ring puchł i po czasie były problemy z montażem. Teraz wyciągam cały ustnik z wężyka, ale i tak pleśń wyłazi. Wiele osób poleca też bukłaki Camelbaka, ale nigdy nie miałem. Bidony jednak mają genialne, zatem worki pewnie też.

Ja wszystkie swoje Brooksy mam Carved, znaczy z dziurą. Lepsze chłodzenie i mniejszy ucisk na prostatę. Z drugiej strony jak się trafi jazda po mokrym to od dołu też woda leci. C17 jest niekompatybilny z błotnikami Ass Saver i podobnymi. Ten pionowy element z logotypem sprawia, że błotnik jest pochylony w dół i nie chroni dupy.

Sebastian, skoro Ligo nie chce, to może Ty chcesz na testy?

Nie wiem jak obecnie ceny, ale Brooks jest znacznie tańszy w Niemczech niż w Polsce. Nawet przy kosztach przesyłki 10 erło się opłaca.
Jakby co to sprawdź w https://www.bike-discount.de/en/. Kupowałem tam kilka razy i mogę polecić. No i każdy Brooks Cambium po rejestracji na stronie ma 10 lat gwarancji. Lepiej brać wersję all weather, bo ze zwykłej po jakimś czasie ta bawełna zaczyna się ścierać.

Z ciekawostek to Brooks jest obecnie własnością chyba Selle Italia, w każdym razie włoskiej firmy od siodełek i dystrybucja internetowa jest z Włoch. Nie wiem jak modele skórzane, ale cambium są nawet we Włoszech produkowane. Brytyjczycy, którzy chcą kupić siodło bezpośrednio od Brooksa muszą zapłacić cło i podatek, bo Brexit.
gavin

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1654

Post autor: gavin »

Nie chcę Cię Zdybuś blokować z tym siodełkiem, wiesz ile ja jeżdżę ;) No ale jak Ci chwilowo niepotrzebne to chętnie przetestuję.
zdyboo

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1655

Post autor: zdyboo »

Nic nie blokujesz, bo leży luzem w pudełku. W gruzie wymieniłem C17 na C13 i zostało.
Zapodaj proszę na PW namiary na paczkomat i adresa, bo chyba sam nr paczkomatu nie wystarczy, po robocie wyślę.
gavin

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1656

Post autor: gavin »

Cygański triatlon - na basen z buta, do domu rowerem :D
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1657

Post autor: rbit9n »

kurde faja, muszę sobie wymienić siodło w bajku trekkingowem, czy crossie, jak zwał i teraz sam już nie wiem, co do 200 zł wybrać.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5599
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1658

Post autor: danz1ger »

Masażyst(k)ę.
Black & White is All Right!
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1659

Post autor: rbit9n »

myślisz, że na tajski masaż wystarczy?
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Rowerowe dyr-dymały

#1660

Post autor: wpk »

Jeśli masażyst(k)a nie bierze 500+, to chyba tak.
ODPOWIEDZ