Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#731

Post autor: Owain »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Propozycje zmian na forum

#732

Post autor: puch24 »

No i dobrze.

Wyrażam zgodę.

Szkoda, że, wydawałoby się, proste rzeczy muszą być skomplikowane.
cz4rnuch

Re: Propozycje zmian na forum

#733

Post autor: cz4rnuch »

A co z pieśniami? Chciałoby się tu czasami wrzucić i swoje wokalne popisy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#734

Post autor: wpk »

Wrzuć, się zobaczy, się posłucha, się skasuje.
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#735

Post autor: zdyboo »

Średnio mi się podobają te zmiany. W zasadzie punkty dotyczące ochrony danych osobowych.
Nie wiem czy mój adres e-mail składający się z trzech pierwszych liter imienia i całego nazwiska łapie na warunki określone w pkt. 2.
Od dwudziestu lat podpisuję swoje posty imieniem i nazwiskiem w Internecie. Zaczynałem jeszcze od grup dyskusyjnych. Naprawdę nie będę tego zmieniał.
Od dziesięciu lat używam obecnego awatara w hełmie, też nie mam zamiaru tego zmieniać.

Ja rozumiem, że RODO to ból dupy dla kogoś takiego jak Ty i Woytek, choć z drugiej strony Woytek mając na stanie sklep, jakoś temat ogarniać powinien.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#736

Post autor: Owain »

zdyboo pisze: 11 lut 2020, 17:46 Średnio mi się podobają te zmiany. W zasadzie punkty dotyczące ochrony danych osobowych.
Nie wiem czy mój adres e-mail składający się z trzech pierwszych liter imienia i całego nazwiska łapie na warunki określone w pkt. 2.
Od dwudziestu lat podpisuję swoje posty imieniem i nazwiskiem w Internecie. Zaczynałem jeszcze od grup dyskusyjnych. Naprawdę nie będę tego zmieniał.
Od dziesięciu lat używam obecnego awatara w hełmie, też nie mam zamiaru tego zmieniać.

Ja rozumiem, że RODO to ból dupy dla kogoś takiego jak Ty i Woytek, choć z drugiej strony Woytek mając na stanie sklep, jakoś temat ogarniać powinien.
Dziwię się Ci Tomek, bo chyba łatwiej Ci chyba jednak zrezygnować z podpisu u nas, zwłaszcza że na avatarze masz swoją twarz. Szczerze mówiąc, jest mi przykro, bo to by wiele ułatwiało i nie chodzi tylko o durne wymagania ODO obciążające Woytka, ale o takie zachowania jak owego Pana, który straszył skierowaniem pozwu i odszkodowaniami, jeśli w ciągu kilkunastu godzin nie wydrzemy z forum wszelkich znaków jego obecności. A takich co się obrażają o byle gówno i każą tak robić mam już szczerze dość. Wiec może Twoje veto stanie się przyczynkiem końca tego forum.

Dodano po 41 strzałach znikąd:
ps. skoro piszemy z pewnych względów tekst jako ukryty, też mogłeś się pokusić o to jedno kliknięcie.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#737

Post autor: wpk »

Tomku, łatwo Ci pisać, bo jesteś normalny.
Jednak trzeba mieć puklerz przeciw nienormalnym, których, jak widać, przybywa.
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#738

Post autor: zdyboo »

Sebastian, nie traktuj tego jako veto, a jedynie wyrażenie mojej opinii. Skoro to propozycja póki co, to chyba można podyskutować. I tak chyba jako jedyny podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Zatem wystarczy zmienić mi sygnaturę i zablokować możliwość jej edycji. Silnik pozwala na takie coś, bo Mirek swego czasu zablokował sygnatury na AO. Jak aptekarz mimo próśb nie chciał usunąć grafiki z sygnatury, a patrzenie na ten sam obrazek w co trzecim poście denerwowało.
Ja się dostosuję, czyli pewnie przestanę pisać. Wy macie swoje zasady, ale i ja mam swoje.

Woytku, a to nie wystarczy, żebym wyraził zgodę, że możecie, że chcę i biorę na klatę odpowiedzialność. Jak trzeba to się po dżentelmeńsku umówić możemy.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#739

Post autor: Owain »

Tomek, Wojtek ogarnia jakoś to rodo, łatwo to przeskoczyć w sensie wypełnia wymagania. Ale z pewnością łatwiej by było, gdyby wystarczył zestaw nick-imię-wizerunek. Tyle że zgodnie z jebanymi przepisami ODO masz tzw. prawo do bycia zapomnianym, przez co każdy obrażony może żądać usunięcia wszystkich swoich postów a także (gdyby ktoś je cytował) postów innych osób. I zacznie się nikoniarskie sito. I wolałbym zamknąć forum niż zmieniać Ci coś na siłę, bo nie jest to w moim stylu. Jest mi po prostu przykro.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#740

Post autor: wpk »

Kurwa, Tomek...
To jak wg Ciebie ma być?
ODPOWIEDZ