Propozycje zmian na forum

off-duty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#741

Post autor: Owain »

Jeszcze jedno pytanie - czy nikoniarze spełniają życzenia obrażonych użytkowników, by usunąć ich wszystkie posty? i Wszystkie "utwory" forograficzne znajdujące się na serwerze N., których sami nie mogą usunąć? Biorąc pod uwagę, że i tak już są zajebani czytaniem donosów i dawaniem banów, to chyba przerosłoby to ich możliwości logistyczne.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Propozycje zmian na forum

#742

Post autor: cz4rnuch »

Chyba ograniczają się do usuwania samego konta. Zostaje potem coś takiego jak "guest" choć jak próbujesz zacytować tego guesta to i tak pojawia się jego nick w treści cytatu. Przynajmniej kiedyś tak było.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#743

Post autor: Owain »

No cóż, może być tak, że odpuszczamy nowe zapisy dotyczące ODO, przetwarzamy dane osobowe (póki co tylko Tomka), ale jak przyjdzie następny Jan Kowalski, napisze, że jest Jan Kowalski, wrzuci swoją facjatę, napierdzieli postów, a może i fajnych zdjęć i się obrazi, to trzeba będzie usuwać wraz z wszystkimi postami. Można tak, ale nie chcieliśmy tego. Choć z drugiej strony, skoro i tak ma możliwość usunąć wszystkie swoje foty, to po co mają wisieć jakieś puste kwadraty. Problem w tym, że pewnie 50 osób bezie musiało dostosować się do widzimisię jednej. Tomek, sorry, szanuję Ciebie i Twoje zasady, ale jednak dla mnie to widzimisię.

Dodano po 1 minucie 39 strzałach znikąd:
cz4rnuch pisze: 11 lut 2020, 18:25 Chyba ograniczają się do usuwania samego konta. Zostaje potem coś takiego jak "guest" choć jak próbujesz zacytować tego guesta to i tak pojawia się jego nick w treści cytatu. Przynajmniej kiedyś tak było.
No to zaraz im napiszę, że niejednokrotnie wplotłem tam swoje imię, nazwisko i wizerunek i żądam usunięcia wszystkich moich postów a także tych, gdzie używano mojego nazwiska. Bo wreszcie się Wam przedstawię. Nazywam się Sebastian Nikon.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2514
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#744

Post autor: sorevell »

A czy zdając sobie sprawę z tego, ze Tomek jest znanym Wam od lat normalnym gościem, nie możecie zrobić dla niego wyjątku?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#745

Post autor: Owain »

sorevell pisze: 11 lut 2020, 18:28 A czy zdając sobie sprawę z tego, ze Tomek jest znanym Wam od lat normalnym gościem, nie możecie zrobić dla niego wyjątku?
Nie możemy, bo skoro Tomek chce mieć taką stopkę i avatara to wsadza nam dane osobowe, musimy je przetwarzać, więc nie możemy zabronić ich podawania nowym userom a tym samym musimy się liczyć z żądaniem ich usuwania na życzenie.

Dodano po 1 minucie 3 strzałach znikąd:
Więc albo wszyscy albo nikt, bo jeśli jeden poda, to zapisy regulaminu w zakresie ODO tracą sens, to nie zależy od naszej woli.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#746

Post autor: zdyboo »

Zdajecie sobie jednak sprawę, że regulaminów raczej nie czyta się, nawet tak krótkich. I jak ktoś przyjdzie, podpisze się imieniem i nazwiskiem, wstawi swoje fotosa do awatara i co będziecie jak Cerber strzegli regulaminu. Nie wiem czy tak bardzo nie chcąc przetwarzać danych nie strzelacie sobie w stopę, jak nie teraz to za chwilę.
cz4rnuch

Re: Propozycje zmian na forum

#747

Post autor: cz4rnuch »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Propozycje zmian na forum

#748

Post autor: Owain »

cz4rnuch pisze: 11 lut 2020, 18:36
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Dodano po 1 minucie 23 strzałach znikąd:
zdyboo pisze: 11 lut 2020, 18:35 Zdajecie sobie jednak sprawę, że regulaminów raczej nie czyta się, nawet tak krótkich. I jak ktoś przyjdzie, podpisze się imieniem i nazwiskiem, wstawi swoje fotosa do awatara i co będziecie jak Cerber strzegli regulaminu. Nie wiem czy tak bardzo nie chcąc przetwarzać danych nie strzelacie sobie w stopę, jak nie teraz to za chwilę.
Masz niestety rację Tomku. Zmieniłeś już sobie stopkę? Bo to nie my :P Cóż, niech decyduje Wojtek, ja i tak jestem marionetkowym Prezesem :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Propozycje zmian na forum

#749

Post autor: wpk »

Woytek może to wszystko pierdolnąć raz na zawsze.
zdyboo

Re: Propozycje zmian na forum

#750

Post autor: zdyboo »

Owain pisze: 11 lut 2020, 18:49Zmieniłeś już sobie stopkę?
Tak, postanowiłem zostać Abaddonem później.
ODPOWIEDZ