Komputrowe dylematy ;)

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38821
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1841

Post autor: wpk »

Jak to nie? Na przykład jesteś w ciąży bliźniaczej, ale jeden z płodów obumiera.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8571
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1842

Post autor: vid3 »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38821
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1843

Post autor: wpk »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8571
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1844

Post autor: vid3 »

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38821
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1845

Post autor: wpk »

:mrgreen:
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1846

Post autor: zdyboo »

Oficjalnie nie będzie wspierana przez producenta, bo producentowi zależy na sprzedaży nowości, a nie 10 letniego oprogramowania.
Te wyroki sądów i trybunałów były jedną z przyczyn zmiany modelu sprzedaży przez twórców monopolizujących rynek. Teraz w większości przypadków nie kupujesz programu, a tylko niezbywalne prawo do jego używania.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8571
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1847

Post autor: vid3 »

I co zrobić gdy to 10-letnie oprogramowanie jest lepsze i w zupełności wystarczająco funkcjonalne od oferowanych nowości? Bez zbędnych wodotrysków i upierdliwości.

Dodano po 59 strzałach znikąd:
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1848

Post autor: zdyboo »

Krzysiek, nie wiem. Mnie też w wielu przypadkach starsze oprogramowanie w zupełności wystarcza. Zwłaszcza w przypadku Office. Do tej pory nie opanowałem tego nowego menu w Wordzie, a stare miałem oblatane do ostatniej ikony. Nie pamiętam już w której wersji weszło to nowe. Chyba w 2010 już jest po nowemu.
Wczoraj na przykład wyłączyłem aktualizację InDesign z pakietu Adobe, ostatnio coś za często przychodzą kluczowe aktualizacje, które powodują, że pliki stworzone w starszej wersji CC otwierają się i zapisują znacznie dłużej. Co ma znaczenia podczas pracy zdalnej, gdzie dostęp do zasobów sieciowych w fabryce przez VPN jest straszliwie woooolny.
LR używam nadal w wersji 5. Mam wersję pudełkową, która w zupełności wystarcza do moich starych aparatów.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38821
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1849

Post autor: wpk »

Fafniak wczoraj w nocy grzebał w swojej stronie:
http://www.marcin-krynicki.pl/
- jak oceniacie effekta?

Dla porównania strona ojca:
http://andrzej-krynicki.com/
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1850

Post autor: zdyboo »

Na razie efektów nie widać. Gołe menu i jedno tło.
Na stronie Andrzeja Krynickiego dosyć długo się ładują podstrony, nie wiem co jest tego przyczyną. Łącze mam dosyć szybkie.
W dziale czołówka film na YT jest niedostępny już. Jeżeli to tylko jeden film radziłbym go przenieść na własny hosting.
W dziale sprzęt to co jest napisane bordowym fontem jest ledwo czytelne na czarnym tle.
Dział "Ulica/człowiek"
Na miniaturce zdjęcia z policjantami w kepi niepotrzebnie MZ pojawia się jakiś tekst. Po kliknięciu na pierwsze i drugie zdjęcie w tym dziale pojawiają się dwa takie same zdjęcia, jedno pod drugim. Po kliknięciu na trzecie zdjęcie (z policjantami) pojawia się więcej zdjęć, ale znowu miniatura zdjęcia z policjantami w kepi jest dwa razy.
ODPOWIEDZ