Komputrowe dylematy ;)

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1391

Post autor: nordenvind »

U nas nie było kolonii, Madagaskar się nie liczy :mrgreen: więc najbardziej popularny i powszechnie dostępny jest tylko Captain Morgan

ale widzę jest nadzieja na degustację https://sklep-domwhisky.pl/product-pol- ... -0-7l.html
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5597
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1392

Post autor: danz1ger »

nordenvind pisze: 24 sty 2020, 23:35 Ech... kiedyś byłem wielbicielem białego Bacardi, czyli łajtrumu... :mrgreen:
jeżeli rum to spiced cpt. morgan a jak white room to ten:

[bbvideo] [/bbvideo]
Black & White is All Right!
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1393

Post autor: nordenvind »

Ożeż danz1ger ależ zapodałeś klipa ! :mrgreen: tak dawno nie słuchałem krimów.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1394

Post autor: wpk »

Bogusław to cichy spęk!
puch24

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1395

Post autor: puch24 »

Żawę,
Spróbowałem zastosować Twe wskazówki do tego mojego nieszczęsnego tableto-laptopa Kiano, ale niestety nie ma tam opcji zamontowania napędu usb, albo ja raczej nie wiem, jak to zrobić... :-(
Albo muszę się spuścić na fachowca, albo spróbować się "poczkolić" w tych różnych dziwnych Linuxach, Unixach, itd. A ja już DOSa zapomniałem... :-(
Wrzucę później ekran. Podpowiesz?
gavin

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1396

Post autor: gavin »

oks
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2492
Rejestracja: 11.2016

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1397

Post autor: sorevell »

Kurła, kupiłem słuchawki bluetooth (5.0). Z ajfonem (11) śmigają na kilometr, ze starym xiaomi mi5s na pół kilometra, a z lapkiem hp 470 g1 z BT 4.0 i win10 da się je sparować tylko jak leżą na obudowie kompa. Dźwięk trzeszczy, po podniesieniu na 7,5 cm ponad obudowę połączenie się zrywa. BT niby jest kompatybilny wstecz, a wersja 4.0 ogarniała już chyba low energy... O szo chodzi?
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8566
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1398

Post autor: vid3 »

Trzeba pacjenta otworzyć.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1399

Post autor: Owain »

Pożycz abo kup na Kuźniara blótufa na usb i zobacz czy problem w oprogramowaniu/lapku czy w lapkowym module BT.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1400

Post autor: zdyboo »

Też mam w stacjonarce wpiętą pchłę BT i słuchawki śmigają na te kilka metrów. Przy zakupie (mam trzy różne pary) nigdy nie patrzyłem na wersję BT. Najciekawiej jest w fabryce, gdzie czasem sobie Spotify z telefonu słucham. Słuchawki na łbie, telefon na biurku. Tylko jak idę do drukarki to jest moment, że coś rwie, ale powiedzmy że jestem w okolicach tych 10 metrów. Skręcam za winkiel, staję przy drukarce i znów czysto i bez zakłóceń. Do kibla jednak nie sięga. Musiałbym telefon ze sobą zabierać.
Co ciekawe na studiach (98-03) mieliśmy zajęcia z BT jako wchodzącej technologii, która może nieźle namieszać.
ODPOWIEDZ