Komputrowe dylematy ;)

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Komputrowe dylematy [emoji6]

#1371

Post autor: no_gravity_Carlos »

tzn tak, do 2017 SW jest jednowatkowy, w okolicach 2019-20 mial byc wielo; zaleznosci od zlozenia i ilosci obiektow; pomaga gpu przy tych jednowatkowych; a quadro ma zupelnie inna konstrukcje od gamingowych; obecnie kupuje precisiony 5530; panowie nie narzekaja; tu wynegocjowalem i dell za 1200 netto gdzie normalnie chodza w tej konfiguracji (i7. v9, 32gb ram i 1tb ssd, quadro 4gb) za 1500-1800; ale ja kupuje w pakietach po 5-10 sztuk
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1372

Post autor: nordenvind »

W funtach oczywiście ceny.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Komputrowe dylematy [emoji6]

#1373

Post autor: no_gravity_Carlos »

a na kiedy potrzebujesz, to zagadam w poniedzialek, wysle do pl, zobaczymy cene, przez firme nie moge tego przepuscic, na ostatnia dostawe czekalem miesiac i przyslali z arabska klawiatura;) an nareperowali szybko na gwarancji; maja tyly z prockami
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1374

Post autor: nordenvind »

Szkoda mi kasy na nówkę, takie wyśrubowane osiągi nie są priorytetem, ale dziękuje za zaangażowanie.
Młoda w firmie ma dobry sprzęt, chodziło raczej o coś dodatkowo do domu dla niej.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Re: Komputrowe dylematy [emoji6]

#1375

Post autor: no_gravity_Carlos »

no to starszych (tanszych) modeli nie mamy, Wupsik handluje to moze co upoluje;)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1376

Post autor: wpk »

Komputry to zło.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Komputrowe dylematy [emoji6]

#1377

Post autor: no_gravity_Carlos »

bron palna tez?;) ja bronie sie kopcac jak smog; zadna baba do mnie nie podejdzie, a cioty uciekaja jak tylko wyciagne
Ostatnio zmieniony 24 sty 2020, 22:39 przez no_gravity_Carlos, łącznie zmieniany 1 raz.
nordenvind

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1378

Post autor: nordenvind »

Widzisz już jeden lapek młodej za 5tyś kupiłem bo jej kolega projektant od CADu polecił.
Myślę sobie nie będę się wcinal, bo chłopak do rzeczy i wyszło jak wyszło.... w wiedzmina można sobie pograć, zamiast pracować... :mrgreen:
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Komputrowe dylematy ;)

#1379

Post autor: wpk »

Pewnie kupiłeś w x-komie jeden z tych, które zwrócił Prezes. :mrgreen:
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Re: Komputrowe dylematy [emoji6]

#1380

Post autor: no_gravity_Carlos »

na desktopy wybieram z zeonami, serwery tez, widze jakosc i szybkosc, a ze firma oszczedza na czasie laduje w sprzecior; a ze robota ma byc przyjemna to nie slysze za czesto ze cos nie dziala, robie po swojemu
ODPOWIEDZ