Karty na stół

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
puch24

Re: Karty na stół

#11

Post autor: puch24 »

Niestety, zdarza się. Mnie padło już kilka kart i pendrive'ów, na śmierć, na szczęście nie było na nich niczego unikalnego i nieodtwarzalnego.

Jest jeszcze program O&O Media Recovery, kiedyś mi coś odzyskał czego nie ruszały inne programy.

Jest jeszcze Any Data Recovery Pro, 7-Data Recovery, Convar PC Inspector File Recovery i Convar PC Inspector Smart Recovery, Digital Image Recovery, Easy Recovery, iCare Data Recovery Pro, iFileRecovery, iFinD Data Recovery, i jeszcze kupa innych. Próbuj jeden za drugim, może się uda.
gavin

Re: Karty na stół

#12

Post autor: gavin »

Może to był Sandisk z aliexpress.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9427
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Karty na stół

#13

Post autor: rbit9n »

sundisc może był to.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
puch24

Re: Karty na stół

#14

Post autor: puch24 »

To też prawda. Podobno są tak dobre na oko podróbki, że nie do odróżnienia.
A typowy myk to połączenie kontrolera pamięci, który raportuje do systemu pojemność nominalną, z o wiele tańszą kością pamięci o niskiej pojemności. Problemu nie widać, póki się pamięci nie wypełni do jej rzeczywistej pojemności. Potem następuje nadpisywanie i niszczenie danych.

Ale mnie niedawno padł pendrive Esperanza 64 GB. Niby nie bardzo markowy, ale kupiony, jeśli dobrze pamiętam, w znanym supermarkecie, więc nie podejrzewam, by był oszukany. Raczej po prostu kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8567
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Karty na stół

#15

Post autor: vid3 »

Bo to zły pendrajw był.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38816
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Karty na stół

#16

Post autor: wpk »

Desperaza.
ODPOWIEDZ