Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Conik

Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

#1

Post autor: Conik »

Do sprzedania obiektyw Zeiss 16-35/4. W zasadzie nowy bo kupiony w styczniu tego roku i od tamtej pory jakoś okazji do użycia było mało wiec leżał sobie w torbie aż sobie o nim dzis przypomniałem. Kupiony w autoryzowanym sklepie Sony na lotnisku w Singapurze i w związku z tym jest w przeciwieństwie do ściąganych z azji szkieł na gwarancji. Tzw tourist warranty... co zostało potwierdzone w Sony Polska. Co prawda w przypadku napraw trzeba wyslac obiektyw do niemiec, czech, holandii etc.... jest cała lista serwisów europejskich...oczywiscie polskiego na niej niema bo czemu mialby byc... przeciez to trzeci swiat. Tak czy inaczej szklo jest w fabrycznym stanie, bez jakichkolwiek wad, rys i innych rzeczy ktore w jakolwiek kosmetyczny czy techniczny sposob by je dyskwalifikowalo. Uszczelniony jest i to solidnie... testowany w czasie indonezyjskiego monsunu;) jak ktoś chce moge wysłać sample zrobione podczas tej wyprawy.
Oczywiscie sa wszystkie pierdoly typu dekle, pokrowiec, oslona, papiery pudelko ...wszystko co bylo w momencie zakupu
Cena do oddania 3800zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

#2

Post autor: wpk »

Te, handełes! A może zamiast sprzedawać dokupisz ode mnie 2.8/16-35? Miałbyś porównanie i w ogóle szacun na dzielni oraz wśród chudszych modelek.
cybulski

Re: Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

#3

Post autor: cybulski »

Ładne szkło.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

#4

Post autor: Owain »

A batisa 18/2.8 nie masz?
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Conik

Re: Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

#5

Post autor: Conik »

wpk pisze: 10 cze 2019, 09:34 Te, handełes! A może zamiast sprzedawać dokupisz ode mnie 2.8/16-35? Miałbyś porównanie i w ogóle szacun na dzielni oraz wśród chudszych modelek.
Sprzedaje bo nie zumuje... a szacun mam bo nie zumuje;p
cybulski

Re: Zeiss 16-35/4 Sony do rozkolekcjonowania

#6

Post autor: cybulski »

ja zumuje takim w Fuju, 10-24. Jak sprzedam to będę może szukał ale muszę wpierw się pozbyć systemu Fuja.
ODPOWIEDZ