Materazzi

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14712
Rejestracja: 11.2016

Materazzi

#1

Post autor: Owain »

Cne Ahaby!

Skonstatowałem, że mój pięcioletni, niby-dobry materac jest chyba raczej na pewno - za miękki. Na pośpiechu musze zakupić zatem materackę 200x180cm idealną dla kręgosłupa, ale nie wiem od czego zacząć. Jak zacznie się penetracja netu, to kurwa i za trzy miesiące nie będę wiedział co brać. Oczywiście nie za twardy nie za miękki. Najlepiej porównać w sklepie, ale ja mało mobilny jestem. Mamy niby w Rzeszy sklep "Pan Materac" ale ile ja dam radę przetestować, ile tam mają na składzie 10 rodzajów? A w necie wiela. Zatem może ktoś ostatnio robił risercz i kupował coś dla siebie, by plecy nie napierdalały? Tylko żadnych mat z kokosa, żadnych kurwa ziaren gryki, normalny, bonelowy.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9430
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Materazzi

#2

Post autor: rbit9n »

byłem na wiesnę u pana Materaca i mają w czuj, czuj, czuwaj. i żeśmy na każdym legnęli. ale Ci nie poradzę, bo jeden lubi to, a drugi tamto, a ja nawet podłodze bez prześcieradła się wyśpię.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
cz4rnuch

Re: Materazzi

#3

Post autor: cz4rnuch »

Mimo wszystko najlepszy sposób to przetestować samemu. W necie zachwalają dosłownie wszystko a potem człowiek na tym legnie i po pięciu minutach go szyja napierdala. Tym bardziej, że skoro masz problem z kręgosłupem to raczej nikt kto takich problemów nie ma Ci nie doradzi. Można co prawda zamówić w necie i potem oddać, ale z tego co pamiętam to materace przychodzą zwinięte w rulon i przed odsyłką chyba musiałbyś je tak samo spakować co w praktyce jest nie do zrobienia. No chyba, że coś mi się pojebało i piszę teraz bzdury.
zdyboo

Re: Materazzi

#4

Post autor: zdyboo »

Nie wszystkie materace do się zwinąć w rulon. Niektórych się nawet za bardzo zginąć nie da.
Niestety, ale materac trzeba kupować na leżąco.
puch24

Re: Materazzi

#5

Post autor: puch24 »

Owi, wyobraź sobie dostawę takiego materaca w postaci niezwiniętej, i potem jego zwrot i odesłanie...
Chyba najlepiej będzie jednak pójść do tego sklepu.
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2510
Rejestracja: 11.2016

Re: Materazzi

#6

Post autor: sorevell »

Ja podpowiem, że kupiłem najdroższy model z Ikei i z perspektywy kilku miesięcy - spać się da, ale wcale taki zajebisty nie jest.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Materazzi

#7

Post autor: wpk »

My od nastu lat śpimy na jakimś wtedy naj z Ikei i jest bardzo dobrze.
zdyboo

Re: Materazzi

#8

Post autor: zdyboo »

Ja mam też materac z Ikea. Najbardziej twardy jaki wtedy mieli na stanie. Śpi mi się wygodnie.
cz4rnuch

Re: Materazzi

#9

Post autor: cz4rnuch »

W sumie jak kimać to tylko w Ikea. 2 miliardy Chińczyków nie mogą się mylić.

Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38818
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Materazzi

#10

Post autor: wpk »

Tylko krzyże ponoć mają kiepskie i gdyby Jezus zawisł na krzyżu z Ikei, to by się zabił.
ODPOWIEDZ