Dywagacje o zakupie A7

wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technice, ale boicie się zapytać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5241

Post autor: wpk »

rbit9n pisze: 29 maja 2020, 16:56ba na na
Daylight come and me wan' go home
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5242

Post autor: rbit9n »

Obi Wan Kenobi
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5637
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5243

Post autor: danz1ger »

ze średniaków to Contax 645, a małoobrazkowych to Nikon F3Ma. Samurai też fajny.
A jednak ktoś kręci.
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5244

Post autor: cz4rnuch »

Za ile kupowaliśta swe wspaniałe Sonacze 35/1.8, bo albo coś mi się pomyliło albo kurwa podrożały? Ciałem kupić w tym keszbaku, ale chyba chcą mnie wydymać.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5245

Post autor: wpk »

Podrożały, żeby móc keszbek odliczyć.
gavin

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5246

Post autor: gavin »

keszbek to zło, tak jak ejpl
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5247

Post autor: wpk »

gavin pisze: 05 cze 2020, 08:35 zło, tak jak ejpl
https://www.dobreprogramy.pl/Apple-wygr ... 08205.html
zdyboo

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5248

Post autor: zdyboo »

Smutne, choć niestety spodziewałem się takiego zakończenia. Musieli zrobić pokazówkę, żeby mieć straszaka na innych.
Mam służbowego iPhona chyba 4 lub 4S, dostałem w spadku po mojej kierowniczce, bo moją starą Nokia z klawiaturą już trzeba było ładować codziennie. iPhona wykorzystuję jako zwykły telefon, a i to rzadko, nie korzystam w ogóle z amazingu. Za to aku trzyma tydzień.
Moja fińska siostra mocno siedzi w tym środowisku, ale ja Windows i Android. Jak coś muszę zrobić na iPadach rodziców to mnie krew zalewa, bo wszystko jest dla mnie kompletnie nieintuicyjne.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5637
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5249

Post autor: danz1ger »

zdyboo pisze: 05 cze 2020, 13:34
Smutne, choć niestety spodziewałem się takiego zakończenia. Musieli zrobić pokazówkę, żeby mieć straszaka na innych.
Mam służbowego iPhona chyba 4 lub 4S, dostałem w spadku po mojej kierowniczce, bo moją starą Nokia z klawiaturą już trzeba było ładować codziennie. iPhona wykorzystuję jako zwykły telefon, a i to rzadko, nie korzystam w ogóle z amazingu. Za to aku trzyma tydzień.
Moja fińska siostra mocno siedzi w tym środowisku, ale ja Windows i Android. Jak coś muszę zrobić na iPadach rodziców to mnie krew zalewa, bo wszystko jest dla mnie kompletnie nieintuicyjne.
a u mnie odwrotnie: Android mnie wnerwia, zwłaszcza z dodatkami, które dorzuca np. Samsung, nawet jak przestawię na angielski. natomiast iPhone mi pasuje ale tylko po angielsku. 30 lat w USA zrobiło swoje, z wszystkimi obecnie używanymi pecetami i gadżetami zaczynałem tam i tak mi zostało. próbowałem parę razy przestawić się na polski ale szybko wracałem na angielski.
A jednak ktoś kręci.
cz4rnuch

Re: Dywagacje o zakupie A7

#5250

Post autor: cz4rnuch »

Paranoid android.
ODPOWIEDZ