Warte wzmianki obiektywy Vivitara

o prawdziwych obiektywach ze szkła i metalu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2492
Rejestracja: 11.2016

Re: Warte wzmianki obiektywy Vivitara

#41

Post autor: sorevell »

No dzisiaj się trochę zawiodłem, bo wziąłem a7 tylko z tym vivitarem, a wczoraj nie miałem czasu go za bardzo pomacać. I kilka minut przed 17 na rondzie Daszyńskiego okazało się, że jest chujowo. Więc po 17 jak zaprogramowany korpoludek wróciłem dokończyć niedokończone pismo.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Warte wzmianki obiektywy Vivitara

#42

Post autor: wpk »

O matko... Latarnio owajnowo morsko znaczy...
puch24

Re: Warte wzmianki obiektywy Vivitara

#43

Post autor: puch24 »

sorevell pisze: 01 sie 2019, 22:26 Nie no kurwa, źle mnie zrozumieliście! Ja wcale nie miałem zamiaru jej przymykać, tylko miał być sprawny obiektyw, a nie jest. No i z tą nieskończonością chujowo.
Jak nie masz innego obiektywu MD, to trudno powiedzieć, czy to niedokładność produkcyjna adaptera, czy obiektyw jest "walnięty". Bo na razie, to in duobus avia vaticinit.
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2492
Rejestracja: 11.2016

Re: Warte wzmianki obiektywy Vivitara

#44

Post autor: sorevell »

puch24 pisze:
sorevell pisze: 01 sie 2019, 22:26 Nie no kurwa, źle mnie zrozumieliście! Ja wcale nie miałem zamiaru jej przymykać, tylko miał być sprawny obiektyw, a nie jest. No i z tą nieskończonością chujowo.
Jak nie masz innego obiektywu MD, to trudno powiedzieć, czy to niedokładność produkcyjna adaptera, czy obiektyw jest "walnięty". Bo na razie, to in duobus avia vaticinit.
No dobra, ale przysłony nie przymyka.
puch24

Re: Warte wzmianki obiektywy Vivitara

#45

Post autor: puch24 »

No, to jest argument in minus. Ale można z tym żyć jak Wojtek, albo próbować naprawić.
Jeśli jednak jest oprócz tego jeszcze rozregulowany, to wtedy byłyby dwa argumenty za zwrotem, nawet jeśli nie był taki drogi (Vivitary czy Kirony 2/28 i 2/24 chodzą raczej dość drogo, gdyby ten był sprawny, to cenę należałoby uznać za okazyjną).
ODPOWIEDZ