FE 1.8/50

o prawdziwych obiektywach ze szkła i metalu
ODPOWIEDZ
nordenvind

Re: FE 1.8/50

#21

Post autor: nordenvind »

puch24 pisze: 03 lip 2019, 22:38 Grzegorz, obawiam się, że firmie Yongnuo nie dowierzam...
Ich szkła zupełnie nie interesują mnie.
Przelotka może być dobra skoro robią szkła pod Sony.
To tylko "tulejka" i soft.

ps. czekam aż Sony FE 135 mm f/1.8 G Master znudzi się Woytkowi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2019, 22:48 przez nordenvind, łącznie zmieniany 1 raz.
puch24

Re: FE 1.8/50

#22

Post autor: puch24 »

Cóż, każdy kiedyś zaczynał. Okazuje się, że nie wystarczy mniej więcej skopiować optykę starych Canonów (schematy są bardzo podobne, choć nie identyczne), potrzebna jest jeszcze rzesza elektroników i informatyków, żeby to prawidłowo oprogramować. A tu Yonguo na razie wysiada.
Zakup takiego obiektywu ma sens, jeśli nie mamy kasy, dużych oczekiwań, i liczymy się z tym, że po zmianie aparatu obiektyw wyląduje na hasioku, bo nie da się go ani używać, ani sprzedać.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: FE 1.8/50

#23

Post autor: wpk »

nordenvind pisze: 03 lip 2019, 22:47 ps. czekam aż Sony FE 135 mm f/1.8 G Master znudzi się Woytkowi :mrgreen:
Znudzić to się może Noctilux albo Dream Lens, ale ten GM jest nudny z założenia.
puch24

Re: FE 1.8/50

#24

Post autor: puch24 »

Rozumiem więc, że niedługo go rozkolekcjonowujesz?

Dodano po 7 minutach 1 strzale znikąd:
Muszę trochę pobrawężyć.
Ostatnio przeszła mi ochota na wszystko. Na cokolwiek. Ręce, nogi, jajka i majtki mi opadły i uszła ze mnie cała para (której i tak już nie było zbyt wiele).
Nie chce mi się ani fotografować, ani nawet chodzić po Allegro w poszukiwaniu starych sprzętów, nie podnosi mi się ręka, by coś sprzedać, co leży i się kurzy, nie mam siły wziąć się za porządkowanie zdjęć w komputerze - nawet zdjęć zrobionych przez ostatnie parę miesięcy nie chce mi się jakoś uporządkować i wprowadzić nazw plików mojego systemu. Nie chce mi się słuchać muzyki ani niczego oglądać.
nordenvind

Re: FE 1.8/50

#25

Post autor: nordenvind »

wpk pisze: 03 lip 2019, 22:54
Znudzić to się może Noctilux albo Dream Lens, ale ten GM jest nudny z założenia.
Nudny bo perfekcyjny.. z tym się zgadzam.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: FE 1.8/50

#26

Post autor: wpk »

puch24 pisze: 03 lip 2019, 23:03 Rozumiem więc, że niedługo go rozkolekcjonowujesz?
Ale co niby? Nocta czy Dreama?
puch24 pisze: 03 lip 2019, 23:03 Muszę trochę pobrawężyć.
Ostatnio przeszła mi ochota na wszystko. Na cokolwiek. Ręce, nogi, jajka i majtki mi opadły i uszła ze mnie cała para (której i tak już nie było zbyt wiele).
Nie chce mi się ani fotografować, ani nawet chodzić po Allegro w poszukiwaniu starych sprzętów, nie podnosi mi się ręka, by coś sprzedać, co leży i się kurzy, nie mam siły wziąć się za porządkowanie zdjęć w komputerze - nawet zdjęć zrobionych przez ostatnie parę miesięcy nie chce mi się jakoś uporządkować i wprowadzić nazw plików mojego systemu. Nie chce mi się słuchać muzyki ani niczego oglądać.
Postuj posty i graj w gry.
puch24

Re: FE 1.8/50

#27

Post autor: puch24 »

Rozkolekcjonujesz 135

Pościć nie ma o czym.
I niewgrygram.
cybulski

Re: FE 1.8/50

#28

Post autor: cybulski »

wpk pisze: 03 lip 2019, 22:54
nordenvind pisze: 03 lip 2019, 22:47 ps. czekam aż Sony FE 135 mm f/1.8 G Master znudzi się Woytkowi :mrgreen:
Znudzić to się może Noctilux albo Dream Lens, ale ten GM jest nudny z założenia.
Lubie :mrgreen:
cz4rnuch

Re: FE 1.8/50

#29

Post autor: cz4rnuch »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
cybulski

Re: FE 1.8/50

#30

Post autor: cybulski »

cz4rnuch pisze: 07 lip 2019, 07:26 Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
no proszę niby 50tka a wygląda jak zoomowane, do morza wchodził ?
ODPOWIEDZ