Places

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14709
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#4891

Post autor: Owain »

Marcin, zdjęcie jest bardzo ładne, rzekłbym - rewelacyjne. Wojtkowi nie spasowało, bo Wojtek ma jakąś inną wizję a może się lepiej zna na zdjęciach niż my wszyscy, może się ich więcej naoglądał, ale delikatnie wyraził swoje zdanie. Problem polega np. na N. na dwóch rzeczach. Pierwsza, że niektóre tamtejsze ahaby, a chujki tak naprawdę, jadą bez kozery tekstami "do usunięcia z poziomu aparatu", "nie rozumiem po co takie zdjęcia wrzucać", "Idź, pooglądaj kilka albumów i zrozumiesz" etc. Innym problemem są nadwrażliwcy, którym nie można na nic zwrócić uwagi ani swojej opinii wyrazić, bo obrażeni, jak gawę, nieprzymierzając ;) Więc nie wiem o co Ciebie chodzi.
Natomiast jeśli chcesz mi napisać serio, że na tym formum kwasy jakieś są co chwila, to albo jesteśmy na różnych forumach albo ja za dużo sertraliny, pregabaliny i tramadolu biorę i mi się lapcy.
Pewnie się teraz śmiejesz, że dałem się wpuścić i napiszesz, że oczywiście żartowałeś. Spoko, dużo prochów biorę, więc rzeczywistość dziwna jest dla mnie i czasem w nocy sprawdzam, czy osoba obok to na pewno Ula czy może Pietrek.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38816
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#4892

Post autor: wpk »

Muszę podsunąć Uli pomysł, żeby się na H. za Pietrka przebrała.
Albo na odwrót.

Dodano po 57 strzałach znikąd:
PS Gówno się znam na zdjęciach.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5621
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Places

#4893

Post autor: danz1ger »

cz4rnuch pisze: 31 paź 2019, 12:58 Chyba trza mieć konto na portalu by móc przeczytać ten artykuł. Mnie wyświetla się tylko początek gdzie jest mowa o przymykaniu do wartości f/5.6, czyli do takiej, którą ja nazywam mocnym przymknięciem :)
nie czeba, chcą e-maila i zgody na wysyłanie newslettera.
A jednak ktoś kręci.
cz4rnuch

Re: Places

#4894

Post autor: cz4rnuch »

Z tymi zgrzytami to nie chodziło mi akurat o zdjęcia. W tej kwestii jest kulturka. Wojtek bardzo taktownie zwrócił mi uwagę, że coś jest nie tak i jestem mu za to dźwięczny. Raczej chodziło mi o to, że co jakiś czas z powodu byle gówna ktoś się z forum wyałtowuje.
samek

Re: Places

#4895

Post autor: samek »

cz4rnuch pisze: 31 paź 2019, 16:12 ...chodziło mi o to, że co jakiś czas z powodu byle gówna ktoś się z forum wyałtowuje.
Widzisz ciorny... ciężki jest tyn lajf. Se niby piszesz, se inni tyż. I fajnie jest.
A potem w nocy nie poszło, z łóżka wykaraskałeś się na lewą stronę, a kot jakby wyczuł, to se umyślał pocieszyć i podarunek na progu zostawił. Of kors wdepłeś.
Nie ma wyjścia. Tylko paczeć kogo by tu z tej porannej radości piznąć Sigmą w durny łeb.
Coś tam się jeszcze poodkłada, to i 35 arta zamieniasz na pięćsetę i walisz na odlew.
No ciężko potem odkręcić.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38816
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#4896

Post autor: wpk »

Jasiu, Marcinie, doszedłem do smutnego wniosku, że niektórym potrzebny jest kaganiec.
Vide Ligo.
Chciał swobody, bo na Nikoniarzach swobodę tępiono, więc podtrzymywał Prezesa na duchu w tworzeniu Psionicznych. Jednak swoboda to swoboda, więc zaczęły być poruszane tematy między innymi polityczne, których na N. się zabrania.
No i się okazało, że poglądy na pewne sprawy są inne, że emigrant siedzący w Chicago wie lepiej niż my, co się u nas dzieje, i się spieprzyło. Bo można było o tym gadać, a na N. nie.
I Ligo, niczym syn marnotrawny, wrócił na łono. A wiedząc, że tam o pewnych rzeczach pisać nie wolno, poczuł się bezpieczny, rozgrzeszony, "swobodny inaczej" i stworzył zajebisty wątek, który z przyjemnością odwiedzam. ;)
cz4rnuch

Re: Places

#4897

Post autor: cz4rnuch »

Kto chce RAWka do obrupki?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14709
Rejestracja: 11.2016

Re: Places

#4898

Post autor: Owain »

Ja! Ja! Ja! :D :D :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38816
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#4899

Post autor: wpk »

No ja przecież...
puch24

Re: Places

#4900

Post autor: puch24 »

samek pisze: 31 paź 2019, 16:21
cz4rnuch pisze: 31 paź 2019, 16:12 ...chodziło mi o to, że co jakiś czas z powodu byle gówna ktoś się z forum wyałtowuje.
Widzisz ciorny... ciężki jest tyn lajf. Se niby piszesz, se inni tyż. I fajnie jest.
A potem w nocy nie poszło, z łóżka wykaraskałeś się na lewą stronę, a kot jakby wyczuł, to se umyślał pocieszyć i podarunek na progu zostawił. Of kors wdepłeś.
Nie ma wyjścia. Tylko paczeć kogo by tu z tej porannej radości piznąć Sigmą w durny łeb.
Coś tam się jeszcze poodkłada, to i 35 arta zamieniasz na pięćsetę i walisz na odlew.
No ciężko potem odkręcić.
Obaj dobrze gadacie, wódki Wam dać.
ODPOWIEDZ