Places

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#6821

Post autor: wpk »

Właśnie.
Dlatego, o czym już chyba pisałem, ale bezczelnie przypomnę - gdy około Dyngusa-Śmigusa (i jakieś 2 tygodnie po - aż do znudzenia) była moda zrzucać z akademika worki z wodą na wchodzących/wychodzących, ja, człek dobrej woli (bo kwiecień był zimny tego roku), napełniałem - w przeciwieństwie do innych - owe worki ciepłą wodą, i takie przyjemnie cieplutkie dopiero zrzucałem z ósmego piętra.
Plusk i rwetes były jak przy zwykłych, zimnych, jednak obdrzyzdani ludzie, mimo początkowego wkurwu, na pewno zaraz doceniali inwencję, bo dzięki mej trosce nie marzli tak, jak zwykle...

"Dwie dziewczynki, jeden chłopczyk,
Uklęknąwszy w bursy progu,
Ślicznie razem zaśpiewali,
Aby podziękować bogu..."


I tak sobie teraz myślę, że, kurwa, jakaś nagroda rektorska powinna mi się za to należeć.
puch24

Re: Places

#6822

Post autor: puch24 »

No faktycznie...

Przypomniało mi się, co kiedyś o podobnej metodzie pisał Szymon Kobyliński w książce - chyba - "Jak dobrze mieć sąsiada". :-D
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#6823

Post autor: wpk »

Czyli zbierać relacje uczestników i pisać do władz Politechniki?
puch24

Re: Places

#6824

Post autor: puch24 »

"Uchylam
tedy kapelusza kolejno:
- Na widok pana dzielnicowego. Mamy zresztą sporo tematów do przelotnych pogawędek, jeśli nam
czas zezwoli. Opowiadał mi kiedyś o zaletach nowego pistoletu Czaki, a także o najlepszym systemie
na wystraszenie rozrabiających nocą pod oknami chuliganów. „Bierze się męski środek
antykoncepcyjny i nalewa wody. Panie! Dziesięć litrów wchodzi jak nic, cały kubeł! Oczywiście nie
trzyma pan tego w ręku, boby pękło, tylko na miedniczce. Związuje się i po cichu rzuca na trotuar
z okna obok nich, żeby który w łeb nie dostał, bo to bądź co bądź ładne parę kilo. Huknie tak, jakby
się kawał muru zwalił, każdy zdrefi! A nic nie widać, ani śladu, bo woda się rozpryśnie, a strzępki
rozlecą. Tylko jak pan będzie ciskał, to z czuciem, bo miedniczką trudno się wymachnąć i można sobie
z powrotem do mieszkania wrzucić...” Teraz zresztą mam już nowego dzielnicowego, tamten od
systemów wodnych przeniósł się w inny rejon, ale i z nowym pozdrawiamy się kordialnie."
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#6825

Post autor: wpk »

Dobrze.
puch24

Re: Places

#6826

Post autor: puch24 »

Więc pamiętaj: na miedniczce, i ciskać z czuciem.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Places

#6827

Post autor: wpk »

I z uczuciem...
puch24

Re: Places

#6828

Post autor: puch24 »

No, bez serdecznego uczucia to byś w ogóle nie ciskał, bo i po co?
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8572
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Places

#6829

Post autor: vid3 »

A w kogo, skąd i dlaczego?
puch24

Re: Places

#6830

Post autor: puch24 »

"na wystraszenie rozrabiających nocą pod oknami chuliganów"
ODPOWIEDZ