Samki różne, kwadratowe i podłużne.

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
puch24

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2701

Post autor: puch24 »

wpk pisze: 20 paź 2020, 19:53 Odnośnie chomika to dawno temu czytałem jakiś zbiór ciekawostek, i w jednej z nich opisano przypadek dwóch panów, którzy trafili do szpitala z ciężkimi oparzeniami - jeden tyłu, drugi przodu, albowiem gdy chomik zaginął w czeluściach pierwszego to drugi przyświecił zapalniczką by go dojrzeć i nastąpiła eksplozja gazów...
O losie chomika historia jednak milczała.
Też czytałem. Chyba pojawiło się to jako kandydat do nagrody Darwina, ale pozostało kandydatem, bo protagoniści jednak nie usunęli się z puli genów ludzkości. Nagroda Darwina przyznawana jest tylko tym, którym się to udało i w ten sposób wyrządzili ludzkości przysługę.

Tamci od zapalniczki przynajmniej zdążyli do szpitala. Tamten od załomka też zdążył, ale chomik podobno próbował się wydostać i przegryzł ściankę jelita, a ponieważ gość był zbyt zażenowany, by zgłosić się do szpitala od razu, zrobił to dopiero gdy poszło ogólne zakażenie, i niestety podzielił los chomika.

W ogóle lekarze mówią, że takie sytuacje są na tyle krępujące dla pacjentów, że zwykle zgłaszają się oni bardzo późno i/lub opowiadają niestworzone historie, jak to, że ktoś upadł odbytem na sterczącego pionowo pilota (czy cokolwiek innego).
puch24

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2702

Post autor: puch24 »

By pozostać w tej samej poetyce, słyszeliście o nastolatkach gdzieś w Azji dalekiej, którzy zapragnęli doznać samozaspokojenia za pomocą kompresora na stacji benzynowej, wsadzonego retro? Niestety, ciśnienie rozsadziło gościowi kiszki.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2703

Post autor: wpk »

Z lektury "Piotra Pierwszego" pamiętam coś podobnego - otóż gdy tytułowy bohater się nudził, zabawiał się kosztem bojarów.
Zatem jednego z tych brodaczy, ku uciesze cara, złapano, rozebrano z szuby i dymano kowalskim miechem...
Bojarzyn ów stękał ciężko, a po 3 dniach wyzionął ducha.
puch24

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2704

Post autor: puch24 »

Czasy i dekoracje zmieniają się, istota pozostaje ta sama.
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2705

Post autor: aisoglaM »

Obrazek

Kto umie jeść burgera nie brudząc się po pachy? Ja nie.
Czarne serce. Czarna dusza. Czarne rajstopy i czarny burger.
nordenvind

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2706

Post autor: nordenvind »

wolę hamburgera w picie
ale takiej żużlowej buły jeszcze nie próbowałem, więc jest jeszcze szansa na zmianę zdania
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2707

Post autor: aisoglaM »

nordenvind pisze: 30 paź 2020, 21:39 wolę hamburgera w picie
ale takiej żużlowej buły jeszcze nie próbowałem, więc jest jeszcze szansa na zmianę zdania
Szczerze mówiąc, to raczej nie. Nie jestem fanem bezglutenowych wypieków. Jestem zwykłą dziewuchę i wolę zwykłe buły.
Rzadko jem ale nie mogłam się oprzeć przecież :)
Najlepszy w tym był kolor i grilowany bakłażan w środku. Reszta taka se.
Jak tak patrzę, to trochę pumeks taki jak z lawy przypomina :)
nordenvind

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2708

Post autor: nordenvind »

bakłażan, nawet lubię
już myślałem, że to węgiel aktywny zamiast mąki :mrgreen:

może Google [Bot] ma jakieś zdanie na ten tamat, bo nikogo już więcej na forum oprócz nas nie widzę
fszyscy zdaje się zanurzyli się w netfliksie
u mnie statystykę w oglądalności robi kto inny :mrgreen:
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2709

Post autor: aisoglaM »

Przeżywam głębokie frustracje w związku z sytuacjami. Dlatego uciekam do tematów psionicznych.
Nie mogę już netfksa, nie mogę książek i nic nie mogę. Nie mogę alko i mleko owsiane się skończyło I jagielnika nie przywiezli.

OOo ale widzę, że Madzia jest :)
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2710

Post autor: Gdama »

:)
ODPOWIEDZ