Samki różne, kwadratowe i podłużne.

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2661

Post autor: wpk »

Czemu? Jeśli odpowiednio tłusta i dobrze ocielona, to mogło niezłe pieczyste wyjść.
zdyboo

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2662

Post autor: zdyboo »

Ja już od ponad pół roku się w tym odnajduję. Jest wolno, bo ja wszystkie zasoby mam sieciowe i VPN to jednak nie LAN wewnątrz firmy. Poza tym w zasadzie same zalety.
Średnio raz na dwa tygodnie i tak jadę do fabryki gdy z kolegą, fotografem firmowym zdjęcia robimy.

Do hałasów blokowych to ja się przyzwyczaiłem, choć wiertarka udarowa to akurat nie jest coś do czego umiem przywyknąć. Na szczęście w tym roku jedyny remont pokrył się z moim urlopem, zatem jak tylko zaczynali wiercić, to ja wychodziłem pojeździć na rowerze. Jak po kilku godzinach wracałem to już był spokój.
puch24

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2663

Post autor: puch24 »

Kiedyś późno w nocy (ok. 2) zasnąłem zmęczony w wannie, i obudzili mnie sąsiedzi piętro wyżej odgłosami donośnego dymania. W wannie. ;-)
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2664

Post autor: no_gravity_Carlos »

wpk pisze:Czemu? Jeśli odpowiednio tłusta i dobrze ocielona, to mogło niezłe pieczyste wyjść.
ta, od razu piersiste
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2665

Post autor: aisoglaM »

no_gravity_Carlos pisze: 19 paź 2020, 21:20
wpk pisze:Czemu? Jeśli odpowiednio tłusta i dobrze ocielona, to mogło niezłe pieczyste wyjść.
ta, od razu piersiste
Wu woli szynki :D

Dodano po 3 minutach 26 strzałach znikąd:
zdyboo pisze: 19 paź 2020, 21:20 Ja już od ponad pół roku się w tym odnajduję. Jest wolno, bo ja wszystkie zasoby mam sieciowe i VPN to jednak nie LAN wewnątrz firmy. Poza tym w zasadzie same zalety.
Średnio raz na dwa tygodnie i tak jadę do fabryki gdy z kolegą, fotografem firmowym zdjęcia robimy.

Do hałasów blokowych to ja się przyzwyczaiłem, choć wiertarka udarowa to akurat nie jest coś do czego umiem przywyknąć. Na szczęście w tym roku jedyny remont pokrył się z moim urlopem, zatem jak tylko zaczynali wiercić, to ja wychodziłem pojeździć na rowerze. Jak po kilku godzinach wracałem to już był spokój.

Sasiedzi maja chyba jakis nawigacji naszych urlopow.. zawsze ale to zawsze ktoś coś. Ja lubie kawkę z dziewczynami z pracy razem wypic. Obgadac itp..no wiesz girls talki. A ubierasz sie do polowy np gora pracowa a dol spodenki w banany xzy cos?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2666

Post autor: wpk »

Ciekawa konkluzja...
Chcesz o tym porozmawiać?
zdyboo

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2667

Post autor: zdyboo »

Ja mieszkam w wielkiej płycie i serio jest w miarę cicho. Słychać wiertarki udarowe, ale je zawsze słychać.
Słychać było jak sąsiedzi dwa piętra niżej kłócił się lub imprezę robili, ale ostatnio się uspokoiło. Czasem w nocy słyszę jak winda kursuje. Poza tym jest cicho. Choć mam na piętrze, ale po drugiej stronie klatki, parę co się chyba tylko krzykiem porozumiewa. Niestety mają paździerzowe drzwi i jak czasem coś dłubię przy rowerze pod swoimi drzwiami to słyszę ich krzyki.
No i czasem mi w kiblu petem wali, bo ktoś sobie niżej poszedł na dwójkę i dymka.

Natomiast jak bywam czasem u znajomych w tzw. nowym budownictwie to potrafi być dramat. Choć nic nie przebije mieszkania, które kiedyś moja kuzynka wynajmowała. Blok z lat 50, przyszedłem, poszła nastawić wodę na herbatę i wróciła, pociskamy dyskusję i słyszę gwizdek. Mówię, woda sie gotuję. To nie u mnie, ja nie mam czajnika z gwizdkiem.
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2668

Post autor: aisoglaM »

puch24 pisze: 19 paź 2020, 21:20 Kiedyś późno w nocy (ok. 2) zasnąłem zmęczony w wannie, i obudzili mnie sąsiedzi piętro wyżej odgłosami donośnego dymania. W wannie. ;-)
U mnie sie grzmaca raz na miesiac regularnie jak w zegarku. Trwa to 6 minut. Bo kiedys liczylam. :D :D
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5637
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2669

Post autor: danz1ger »

no i mamy nowy wzorzec czasu.
A jednak ktoś kręci.
zdyboo

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2670

Post autor: zdyboo »

aisoglaM pisze: 19 paź 2020, 21:31 Sasiedzi maja chyba jakis nawigacji naszych urlopow.. zawsze ale to zawsze ktoś coś. Ja lubie kawkę z dziewczynami z pracy razem wypic. Obgadac itp..no wiesz girls talki. A ubierasz sie do polowy np gora pracowa a dol spodenki w banany xzy cos?
U nas co najwyżej telefon, skype lub Teams. Wideo nawet nie miałbym czym złapać chyba, że telefonem. Kompa mam stacjonarnego, zatem kamerki domyślnie brak. Zatem nie musze w ogóle ubierać. W fabryce zresztą zwykle jeansy i koszulka. Jak raz przyszedłem w marynarce, bo jakaś chucpa miała być i musiałem, to pół biura przyszło oglądać.
ODPOWIEDZ