Samki różne, kwadratowe i podłużne.

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2671

Post autor: aisoglaM »

zdyboo pisze: 19 paź 2020, 21:32 Ja mieszkam w wielkiej płycie i serio jest w miarę cicho. Słychać wiertarki udarowe, ale je zawsze słychać.
Słychać było jak sąsiedzi dwa piętra niżej kłócił się lub imprezę robili, ale ostatnio się uspokoiło. Czasem w nocy słyszę jak winda kursuje. Poza tym jest cicho. Choć mam na piętrze, ale po drugiej stronie klatki, parę co się chyba tylko krzykiem porozumiewa. Niestety mają paździerzowe drzwi i jak czasem coś dłubię przy rowerze pod swoimi drzwiami to słyszę ich krzyki.
No i czasem mi w kiblu petem wali, bo ktoś sobie niżej poszedł na dwójkę i dymka.

Natomiast jak bywam czasem u znajomych w tzw. nowym budownictwie to potrafi być dramat. Choć nic nie przebije mieszkania, które kiedyś moja kuzynka wynajmowała. Blok z lat 50, przyszedłem, poszła nastawić wodę na herbatę i wróciła, pociskamy dyskusję i słyszę gwizdek. Mówię, woda sie gotuję. To nie u mnie, ja nie mam czajnika z gwizdkiem.
Nieeeezle .. ja mieszkam w bloku z lat 60 tych. Pozadna cegla niby ale to chyba wentylacja. Plus pode mna dlugo nikt nie mieszkal i sie rozpuscilam a teraz wlasnie ta parka. Jeszcze gra w cos w nocy np o 3 budzę sie i slysze kurrrrrr idziesz idziesz .. i siadam z otwartymi oczami jak marceli szpak i nie wiem gdzie jestem .
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2672

Post autor: wpk »

aisoglaM pisze: 19 paź 2020, 21:31Ja lubie kawkę z dziewczynami z pracy razem wypic. Obgadac itp..no wiesz girls talki.
- Kochana, ale ci pienknie w tej perudze!
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2673

Post autor: aisoglaM »

Hehehe Tomek 🤣
Widxialam takie zdjecia wlasnie, ze ludzie ubieraja sie pol na pol. Komicznie to wyglada 🙂

Dodano po 36 strzałach znikąd:
wpk pisze: 19 paź 2020, 21:38
aisoglaM pisze: 19 paź 2020, 21:31Ja lubie kawkę z dziewczynami z pracy razem wypic. Obgadac itp..no wiesz girls talki.
- Kochana, ale ci pienknie w tej perudze!
Fajne rzęsy, to z ogona norki?
zdyboo

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2674

Post autor: zdyboo »

U nas jest tak cicho, że jak kiedyś sąsiada zarżnął nożem jego lokator, to się wszyscy dowiedzieli dopiero po kilkunastu dniach. Jego była żona nie mogła się dodzwonić, to przyszła i otworzyła sobie drzwi własnym kompletem kluczy i znalazła.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2675

Post autor: wpk »

Kurwa... Ty w jakimś Bronksie mieszkasz?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2676

Post autor: Owain »

Ciekawe jak się kocha Bogdan Wenta. Kiedyś przy pamiętnym meczu z Norwegami mówił chłopakom: "Mamy 14 sekund. To mnóstwo czasu".
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2677

Post autor: wpk »

Pamientnym? Ciekawe, dla kogo?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2678

Post autor: Owain »

wpk pisze: 19 paź 2020, 21:46 Pamientnym? Ciekawe, dla kogo?
Do Klerykowa jeździ a piłki ręcznej nie jest fanem. Phi! Pewnie ma spalinową :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2679

Post autor: zdyboo »

wpk pisze: 19 paź 2020, 21:45 Kurwa... Ty w jakimś Bronksie mieszkasz?
Teraz to już nie taki Bronx jak kiedyś. Mieszkam w bardzo ludnej klatce. Tylko 8 pięter, ale aż 40 mieszkań. Połowy sąsiadów nie znam, bo są jacyś nowi i czasem sobie powiemy dzień dobry. W sumie jednak dobrze, że są, bo ze starymi to w przeszłości naprawdę srogie jazdy bywały.

aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2680

Post autor: aisoglaM »

Kurdez morderstwo jak u Beksinskich. Elegancko
ODPOWIEDZ