Samki różne, kwadratowe i podłużne.

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2691

Post autor: aisoglaM »

abishai pisze: 19 paź 2020, 22:24
aisoglaM pisze: U mnie sie grzmaca raz na miesiac regularnie jak w zegarku. Trwa to 6 minut. Bo kiedys liczylam. :D :D
Kiedyś wynajmowałem mieszkanie w angielskim, nowym budownictwie, gdzie pierdnąć strach żeby sąsiadów w całym bloku nie pobudzić.
Piętro wyżej mieszkała taka niczego sobie samiczka, jak zaczęła wyć i stękać po nocach to godzina-dwie najmniej.
Kompleksy mnie zaczęły dopadać, bo może człowiek nie jest sprinterem 6 minutowym ale dwie-trzy godziny non stop to też już nie w tym wieku.
Już Prozac miałem kombinować, aż pewnej nocy „kochanek” jej z ręki się wymsknął na podłoge i się sprawa wyjaśniła :D

Reklamy Duracell teraz zawsze mi się z tym kojarzą:D
Heee dobre. No cóż.. naprawdę bardzo bliski przyjaciel :) gumowy i/lub plastikowy.
Zawsze mnie jednakże to wycie ciekawi z naukowego punktu widzenia :D

Dodano po 1 minucie 59 strzałach znikąd:
nordenvind pisze: 19 paź 2020, 23:07 Duńska żona kolegi była opiekunką niepełnosprawnych w ośrodku.
Takich osób w Danii jest sporo ze względu na małą populację i zbyt bliskie więzi krwi.
Nieźle im tam się żyło, swego czasu nawet na życzenie podopiecznych pojechała z nimi na wycieczkę do Nowego Yorku.
Któregoś dnia jeden z pensjonariuszy zrozpaczony zwierzył się jej ze swojego wielkiego problemu.
Opuścił go najwierniejszy przyjaciel Benny. On nie ma pojęcia gdzie Benny się podział i nawet nadziei czy kiedykolwiek wróci.
Po krótkiej rozmowie okazało się, że Benny to wibrator który bardzo głęboko utkwił w odbycie i pensjonariusz stracił nad nim całkowitą kontrolę. Konieczna była wizyta w szpitalu. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, medycy wydobyli Bennego i oddali zrozpaczonemu "kochankowi"
W firmie akurat mieliśmy kolegę o tym samym imieniu. Powiem krótko dopóki wszyscy nie zapomnieli tej historii miał ciężkie życie :)
Mam kolegę chirurga. Co on widział na żywo to Panie książkę można napisać. Największą popularnością w naszym kraju cieszą się u panów piloty od tivi. Zawsze ZAWSZE to niefortunny upadek :D
nordenvind

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2692

Post autor: nordenvind »

Zawsze byłem zdania, życie pisze lepsze historie niż zawodowi scenarzyści... :mrgreen:
puch24

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2693

Post autor: puch24 »

Rekordy pobił chomik, który, jak się okazuje, dochodzi do jakiegoś zgięcia czy załomu jelita grubego i tam zdycha. Co gorsza, pacjent też.
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2694

Post autor: aisoglaM »

Ooooesu....załomKA
zycie nigdy jush nie będzie takie samo jak przed tym forum
puch24

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2695

Post autor: puch24 »

Może załomka. Nie jestem medykiem; mam półsiostrę i kolegów medyków. Od nich mam takie wieści.

To forum jest zupełnie unikalne.
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2696

Post autor: aisoglaM »

załomka = załamka
Już zawsze chomik będzie mi się kojarzył analnie

podobnie jak szczur waginalnie.
(kto czytałam American Psycho ten wie)
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2697

Post autor: Owain »

aisoglaM pisze: 20 paź 2020, 19:11
podobnie jak szczur waginalnie.
(kto czytałam American Psycho ten wie)
Raczej kto czytał, jeszcze w podstawówce, 120 dni Sodomy markiza de Sade'a. :P
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2698

Post autor: wpk »

Odnośnie chomika to dawno temu czytałem jakiś zbiór ciekawostek, i w jednej z nich opisano przypadek dwóch panów, którzy trafili do szpitala z ciężkimi oparzeniami - jeden tyłu, drugi przodu, albowiem gdy chomik zaginął w czeluściach pierwszego to drugi przyświecił zapalniczką by go dojrzeć i nastąpiła eksplozja gazów...
O losie chomika historia jednak milczała.
aisoglaM

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2699

Post autor: aisoglaM »

Owain pisze: 20 paź 2020, 19:45
aisoglaM pisze: 20 paź 2020, 19:11
podobnie jak szczur waginalnie.
(kto czytałam American Psycho ten wie)
Raczej kto czytał, jeszcze w podstawówce, 120 dni Sodomy markiza de Sade'a. :P
W podstawowce to ja plakalam nad psem, ktory jezdzil koleja :D

Dodano po 1 minucie 26 strzałach znikąd:
wpk pisze: 20 paź 2020, 19:53 Odnośnie chomika to dawno temu czytałem jakiś zbiór ciekawostek, i w jednej z nich opisano przypadek dwóch panów, którzy trafili do szpitala z ciężkimi oparzeniami - jeden tyłu, drugi przodu, albowiem gdy chomik zaginął w czeluściach pierwszego to drugi przyświecił zapalniczką by go dojrzeć i nastąpiła eksplozja gazów...
O losie chomika historia jednak milczała.
Wuuuuuuuuuuupik lubiem ciem. Padlam. Kwicze. Rze :D :D :D :D
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Samki różne, kwadratowe i podłużne.

#2700

Post autor: wpk »

:P
ODPOWIEDZ