Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#81

Post autor: wpk »

- Synkowie! Do szabel!
samek

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#82

Post autor: samek »

wpk pisze: 10 paź 2017, 20:58 - Synkowie! Do szabel!
Kogo bijom?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#83

Post autor: Owain »

Dyć dla Gospodara, pomiłujcie Pany, jako tu ja syn podły tejże ziemi podkarpackiej w gumnie umoczon od zarania, wżdy za diabolski pomiot sie ucapił i dyć wciskał i ruchał koliskiem co go palcemi naszedł, by dla daremnej uciechy gawiedzi i inkszych pacholętów przyczynić, niecnota jam! Tedy pamyłujcie.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
samek

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#84

Post autor: samek »

Owain pisze: 10 paź 2017, 21:15 Dyć dla Gospodara, pomiłujcie Pany, jako tu ja syn podły tejże ziemi podkarpackiej w gumnie umoczon od zarania, wżdy za diabolski pomiot sie ucapił i dyć wciskał i ruchał koliskiem co go palcemi naszedł, by dla daremnej uciechy gawiedzi i inkszych pacholętów przyczynić, niecnota jam! Tedy pamyłujcie.
Komuda czy co?
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#85

Post autor: Owain »

Nie chcemy Komudy, nie chcemy i już, nie chcemy ni sieeerpa, ni młooooota!
Sowy nie są tym, czym się wydają...
samek

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#86

Post autor: samek »

Owain pisze: 10 paź 2017, 21:29 Nie chcemy Komudy, nie chcemy i już, nie chcemy ni sieeerpa, ni młooooota!
HOŁOTA!!!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#87

Post autor: Owain »

Się mi przypomniało, acz chyba nigdzie na stronie nie zaistniało :P ;)

Cny Buskowniku! (i Ty, lepniactwo swe uzdrowiskujący!)

Bacz sobie, iż „eltraKON Komputery” wsze kalkulawsiały przedaje, a i wielce nadobne do nich propiteta! Gadające, świecące, błyskające i robiące szur-szur mózgi elektronowe to nasza najwyższa specyalizacyja.
Nadobne laptopiszcza, guzikami zachęcającie. Cieniuśne tableciwa, lekutkie jak piórko. I te stateczne, co na biurkach rozsiędnięte mocą swą promienieją – wsze u nas najdziesz.
Polecimy Ci cny gościu tak, aby Ci migało, co migać winno, brzęczało, co brzęczeć się godzi - a trzosa przy tym nie uszczuplim (zanadto:)
Druciszczami wszelkimi powiązać to też możemy, aby jeden kalkulawsiał z innym elektronowcem gadać mógł do woli i ku Twej chwale. Tam wsadzimy, tu wetkniemy, wszystko na glanc pochowamy, by oka nie kaziło kabliszczem obmierzłym.

A gdy co kaszleć zacznie, pluć elektronami na prawo i lewo, prądy gubić, a puszczać bajty pod siebie – naprawimy. Nasze śrubokrętniki nową dychawę w Twe elektroniczne czeluścia zacisną, co by pyrkały jeszcze ho, ho!

Aby to tylko kalkulawsiały… Bramiszcza silniorem jęczące, kamerony ślipiem mrugające, wideogadacze milczące - tak borowiną obłożymy, że świergotać zaczną w mig!

Bieżaj tedy do nas, Cny Buskowniku ( i Ty kuracjuszu zazdrojowany), boć nie znajdziesz na tej podłej planecie lepsiejszego elektronictwa, a i zacniejszych cybermistrzów, niźli my. Bo lat dwadzieścia pięć i jeden rok już się tym paramy, a jeszcze niczego nie zepsulim (prawie) i planety w pył nie zamielilim (na razie).

Śpiesz tedy szybko, bez ochyby, bo Wielki Elektron szybki jest i czekać nie będzie. Najdziesz nas na uliszczu Poprzecznym, pod numerem jeden. A jak Ci z mapiszczem nie po drodze, o tu, niżej, poślipać sobie możesz, gdzie swe elektronowce przynieść. Czekamy Ciebie przed kolacyją!
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#88

Post autor: puch24 »

Brygadzista i miszcz zmianowy! :-o
samek

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#89

Post autor: samek »

Owain pisze: 10 paź 2017, 21:39 Się mi przypomniało, acz chyba nigdzie na stronie nie zaistniało :P ;)

Cny Buskowniku!...


To ja się może wyloguję.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Me And That Man, Rzeszów, 6.10.2017

#90

Post autor: wpk »

Owainu, nie myśl sobie, że ja tego w końcu nie zamieszczę. Tylko czekam, aż mi zaskoczy. :D
ODPOWIEDZ