Kota dawno nie było

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Re: Kota dawno nie było

#6851

Post autor: cz4rnuch »

To wtedy spróbuję u rodziców. Małe miasteczko. Przed covidem wszystko załatwiałem tam od ręki.
puch24

Re: Kota dawno nie było

#6852

Post autor: puch24 »

Grzesiu, w Łodzi trzeba wejść na stronę do rejestracji o północy, albo zaraz po, ewentualnie rano, gdzieś koło 7-8 jeszcze można próbować - o północy "otwierają" terminy na tylko jeden dzień za 3 tygodnie. Ale jak spróbujesz w południe czy później, to oczywiście brak terminów na jakikolwiek dzień.
Tak jest z najbardziej obciążonymi terminami do przerejestrowania samochodu.

Terminy do odbioru dowodu rejestracyjnego są ciągle, zwykle za dzień-dwa od rezerwacji, i zwykle jest nawet z 7-10 różnych dni do wyboru.
Terminy do czynności innych (zgłoszenie zakupu lub sprzedaży auta, rejestracja lub wyrejestrowanie haka czy gazu - zwykle są terminy na kilka różnych dni, ale mniej więcej tydzień-8 dni od dnia rezerwacji.

Wg obecnych przepisów tymczasowych, ze względu na pandemię nie ma obowiązku przerejestrowania samochodu (nie obowiązuje limit 30 dni), natomiast jest obowiązek zgłoszenia zakupu i sprzedaży samochodu w ciągu 30 dni. Tylko nie wiem, czy dotyczy to też samochodów z zagraniczną rejestracją, czy tylko z polską.
nordenvind

Re: Kota dawno nie było

#6853

Post autor: nordenvind »

Maciek, raz wszedłem "dla sportu" i był termin na następny dzień, prawdopodobne po rezygnacji,
tylko żadnego auta wtedy nie miałem. Natomiast urocza Pani z Urzędu Miejskiego telefonicznie poradziła mi
żebym wbijał się następnego dnia o 8 godz na jakąkolwiek pozycję z listy tego wydziału abym miał możliwość tylko wejścia na 3 piętro, to załatwię każdą sprawę. W sumie udało mi się na wigilię :) tylko nie wiem czy załatwię " każdą sprawę" jeśli mam inny przydział.

cz4rnuch pisze: 05 gru 2020, 21:31 To wtedy spróbuję u rodziców. Małe miasteczko. Przed covidem wszystko załatwiałem tam od ręki.
Jak chcesz spokojnie spać/nie chcesz spokojnie spać :mrgreen: to możesz skorzystać z tego

https://www.wyborkierowcow.pl/sprawdz-h ... -za-darmo/
Ostatnio zmieniony 05 gru 2020, 22:33 przez nordenvind, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#6854

Post autor: wpk »

Nic już nie pomoże - można tylko Tupolewa w te urzędy wpierdolić i czekać na nowe - wtedy może będzie normalniej.
Bo wychodzi na to, że żyjemy w postapokalipsie.
No chyba, że się ma chody u Liga Amerykana i on załatwi od ręki - w końcu ćwierć miliona rejestracji w pierwszym półroczu br. nie może być fejkiem.
nordenvind

Re: Kota dawno nie było

#6855

Post autor: nordenvind »

W małych gminach mały problem.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#6856

Post autor: wpk »

PS Zapomniałem, że Trump przegrał. Czyli pozostaje Tupolew.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#6857

Post autor: wpk »

Pocałunki...

Obrazek
puch24

Re: Kota dawno nie było

#6858

Post autor: puch24 »

Trump chyba jeszcze ciągle wierzy, że wygrał. ;-)
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Kota dawno nie było

#6859

Post autor: wpk »

Obrazek
aisoglaM

Re: Kota dawno nie było

#6860

Post autor: aisoglaM »

Kot w ksztalcie gruszki tym raz skradl me serce 🥰

Dodano po 35 strzałach znikąd:
wpk pisze: 05 gru 2020, 23:39 Pocałunki...

Obrazek
Jaka miłość <3 zawsze taka love psiokocia?
ODPOWIEDZ