Stream of consciousness

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Stream of consciousness

#7461

Post autor: Owain »

Materac jest. Kurwa, trochę twardy jednak. Nie wiem czy Ula wytrzyma. Oczywiście jazda była, bo przywieźli dziś nowiutki i też był walnięty na etapie produkcji. Więc trzecia sztuka została. Ale nie wiem na jak długo, może będziemy sprzedawać ;) Ciężko tak utrafić, zresztą jak leżę na wznak jest oki, bo mi się lędźwiowy odcinek nie zapada. No ale na boczku bioderko hrabiowskie trochę nieteges ;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Stream of consciousness

#7462

Post autor: wpk »

Owain pisze: 10 wrz 2019, 21:49 Nie wiem czy Ula wytrzyma.
Musi. Dla dobra męża. Bo rodzina ma być katolicka, a w niej kto żony kijem nie bije, temu wątroba gnije.
Awatar użytkownika
abishai
Osia mówiła - Abiszabi
Posty: 1521
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Swindon

Re: Stream of consciousness

#7463

Post autor: abishai »

wpk pisze: Musi. Dla dobra męża. Bo rodzina ma być katolicka, a w niej kto żony kijem nie bije, temu wątroba gnije.
Wojtku, no nie wiem czy możesz się wypowiadać w tym temacie.. niby masz kota, nawet kilka, ale masz też rodzinę, pracujesz i zarabiasz na siebie, no sam widzisz.. ;)

Obrazek


Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Stream of consciousness

#7464

Post autor: wpk »

Gott mit uns!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Stream of consciousness

#7465

Post autor: Owain »

Czy gąbka pytająca symbolizuje mulata-geja? Bo nie rozumiem ;p
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Stream of consciousness

#7466

Post autor: Gdama »

Owain pisze: 10 wrz 2019, 21:49 Materac jest. Kurwa, trochę twardy jednak. Nie wiem czy Ula wytrzyma. Oczywiście jazda była, bo przywieźli dziś nowiutki i też był walnięty na etapie produkcji. Więc trzecia sztuka została. Ale nie wiem na jak długo, może będziemy sprzedawać ;) Ciężko tak utrafić, zresztą jak leżę na wznak jest oki, bo mi się lędźwiowy odcinek nie zapada. No ale na boczku bioderko hrabiowskie trochę nieteges ;)
A mówiła ciocia Magda żeby kupować z możliwością testowania...
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Stream of consciousness

#7467

Post autor: Owain »

Ech, Ciociu Magdo, niby racja, ale kto na to wszystko ma siły? Głupim, że przed operacją nie zadbałem, a to i tak trudne było by. Dziś Materacka pojechała nazad do sklepu, bo obolały się obudziłem, całe szczęście pozwolili wybrać inny i się właśnie prostuje, ale znów wygląda jakby sie nie miał wyprostować, choć Hilding tym razem. A jak rozsunęliśmy pokrowiec, to te pianki sranki kieszonki są tak owinięte jakąś siatką niechlujnie, jakby to pijany rusek robił. Ja już straciłem wszelką nadzieję na przyzwoite produkty w naszych czasach. A do próbowania to kto to wszystko będzie układał, czekał? Przywiozą, odpróżniują, dwa dni trzeba poczekać, na czymś spać, prosić kolegę, znajomego by przyjechał, bo Ula sama nie da rady a ja chuja mogę a i nawet nie to, niby każdy deklarował pomoc, ale jak co, to nie pasuje, zajęty, kiedy, jak. Pospać, a to pod warunkiem że ten jeden do próbowania nie będzie zjebany, ja dwie sztuki tego Materasso. Musiałbym kurwa zdrów być i mieć miesiąc urlopu, by zgodnie z przykazaniem wybrać najlepszy i niezjebany.
Pamiętacie, jak 1,5 roku temu szukałem laptopa? Z górnej półki za 8-9 tys zł? Dziewięć jebanych sztuk precisionów i xpsów przeszło przez moje ręce a każdy ze zjebanym ekranem, a to badpiksele, a to pół ekranu różowa, pół zielona, a to mleko się wylewa. Niestety, to co kiedyś w chińszczyźnie, teraz i w półce średniej a i wyższej - chujnia nad chujniami.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: Stream of consciousness

#7468

Post autor: puch24 »

Niestety, obawiam się, że masz rację.
Awatar użytkownika
abishai
Osia mówiła - Abiszabi
Posty: 1521
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Swindon

Re: Stream of consciousness

#7469

Post autor: abishai »

Myślicie że w klasie premium jest lepiej?
Właśnie leży mi na warsztacie zestaw zegarów z Bentley Flying Spur, nie wiem nawet ile trzeba za takie coś zapłacić, a zegary wsadzili z Volkswagena, tylko zmienili kształt i wykończenie, ale cała elektronika to pospolity VW.


puch24

Re: Stream of consciousness

#7470

Post autor: puch24 »

Czegóż się spodziewać, skoro VW jest właścicielem? Economies of scale.

Skądinąd ciekawe, że to się psuje. W tej klasie nie powinno.
ODPOWIEDZ