Michał Drozd

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Michał Drozd

#1

Post autor: Owain »

Skoro nie tylko zdjęcia, ale i "o zdjęciach", chciałbym zaprezentować postać jednego z nielicznych Fotograficznych Ahabów, jakich znam:)

Michała lubię, bo to człowiek niezwykle ciepły, niezwykle optymistyczny, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Kiedy siedzi przy barze z piwem, kiedy robi zdjęcia, kiedy stoi zakurzony z wiertarką pomagając Hajnoszowi przy remoncie "Czeskiej gospody" w Rzeszowie. Michała poznałem przez mojego innego kolegę - nikoniarza (nie od forum ale od Wiary w Jedyny Słuszny System). Potem na wernisażu Michała poznałem moją pierwszą, wielką miłość, która była koleżanką michałowej żony. Potem okazało się, że Misiek był przyjacielem tragicznie zmarłego wujka mojej obecnej żony:) Mam też tą przyjemność, że mam kilka zdjęć mojej osoby, zrobionych przez Michała. Niestety albo na szczęście, ryja mego na tych zdjęciach nie widać, bo pod hełmem rymcymcerskim schowany.

Lubię zdjęcia Michała:) Nie znam się na foto, i w dupie to mam;) ale po prostu mi się podobają. Razem z cudownym charakterem Miśka, jego wyglądem ciągłego nastolatka (choć liczy już na pewno ponad 50 lat), tworzą te jego zdjęcia zgrabną całość:) Ekspress Rzeszów-Chicago z bluesowym podkładem;)

Miśka strona-> http://www.michaldrozd.pl/
I taki se o wywiad z Miśkiem -> http://kulturaonline.pl/michal,drozd,ja ... 20064.html
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Ligo

Re: Michał Drozd

#2

Post autor: Ligo »

Owain pisze:Potem na wernisarzu
Miało nie być o religii, ale... Boga się bój...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38824
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Michał Drozd

#3

Post autor: wpk »

Nie moja bajka, ale wypracował swój styl - szacunek.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Michał Drozd

#4

Post autor: Owain »

Kajam się, już poprawiłem. Serio, gdy piszę ręcznie, zero błędów. A na klawiaturze nader często mi się zdarza:( Wstyd, że nie wychwyciłem. Ale "mój ólóbiony eskimos", jak coś, to z Baranowskiego :D
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Michał Drozd

#5

Post autor: Owain »

wpk pisze:Nie moja bajka, ale wypracował swój styl - szacunek.
He, żona mówi, że Twoje zdjęcia jej się bardziej podobają niż michałowe. Ale co zdobię, że mi się michałowe bardzo podobają? Co z tego, że takie ustawiane, czy pretensjonalne. Panie, mnie się The Sisters of Mercy podoba, pozery nad pozerami:D

Zdjęcia są spoko, ale Misiek jest nawet fajniejszy od jego zdjęć;)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38824
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Michał Drozd

#6

Post autor: wpk »

Owain pisze:He, żona mówi, że Twoje zdjęcia jej się bardziej podobają niż michałowe.
To jest bardzo dziwne. I niebezpieczne.
Meliszipak

Re: Michał Drozd

#7

Post autor: Meliszipak »

Też nie moja bajka.
Ale spoko, ciekawe i profesjonalne.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Michał Drozd

#8

Post autor: Owain »

Ale nie Wasza bajka, bo co? Nie piszę o dupach na pile i motorze, ale portrety, Chicago, blues, też dupa? Nie pytam jako orędownik Miśka, tylko z autentycznej ciekawości, dlaczego nie teges.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Meliszipak

Re: Michał Drozd

#9

Post autor: Meliszipak »

Chicago bardzo dobre, blues też. Portrety spoko, profesjonalna robota. Portret Rolke fajny i ta z dziewczyna z trawą na głowie i pudlem pod pachą.
Portret kolesia w kapeluszu od razu mi się skojarzył z tą fotografią.
Obrazek
puch24

Re: Michał Drozd

#10

Post autor: puch24 »

Jak dla mnie, troszkę przekombinowane te zdjęcia Drozda... zwłaszcza np. rust riders. Niektóre portrety podobały mi się.
ODPOWIEDZ