Dzionek ze zdjęciem

zdjęcia i o zdjęciach - bez dogmatu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Dzionek ze zdjęciem

#221

Post autor: Gdama »

Przecie nie ma za co :)
Ale widać, jaka gorąca krew ;)
nordenvind

Re: Dzionek ze zdjęciem

#222

Post autor: nordenvind »

fajne fociszcza, takie bw z kolorem f środku
puch24

Re: Dzionek ze zdjęciem

#223

Post autor: puch24 »

danz1ger pisze: 16 sty 2021, 22:58 Od samego patrzenia jajka jak fistaszki. :roll:
W jakim programie i jakim filtrem zrobiłeś te białe smugi skośne?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dzionek ze zdjęciem

#224

Post autor: wpk »

Snowroom Winter Edition.
Awatar użytkownika
danz1ger
Posty: 5638
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dzionek ze zdjęciem

#225

Post autor: danz1ger »

Te białe smugi to grube płatki śniegu pędzone silnym wiatrem. Efektów specjalych nie stosuję. Z nef-u do jpega przerabiam w dNX Nikona.

Dodano po 1 minucie 9 strzałach znikąd:
I wypraszam sobie podobne insynuacje :p
A jednak ktoś kręci.
aisoglaM

Re: Dzionek ze zdjęciem

#226

Post autor: aisoglaM »

Ale co jest z tym morsowaniem, że taki bum ostatnio. Nawet moje lolezanki na bosaka chodza po balkonie z hasztagiem #morsuje ofc
zdyboo

Re: Dzionek ze zdjęciem

#227

Post autor: zdyboo »

Nie wiem, ale domyślam się, że to kolejna gówniana moda z sieci. W sensie nie na morsowanie, ale na chwalenie się tym. Przy czym morsowanie dla mnie to jednak jest tylko we wodzie.
Jak byłem w zimie w Finlandii, to też z sauny wychodziłem na mróz -20 st. Ciekawe uczucie, a przy okolicach zera jak się wyjdzie z sauny to można całkiem nago posiedzieć na ławeczce na zewnątrz przez pół piwa.
Niemniej jednak mimo okazji nie odważyłem się przy tych -20 zanurzyć się w przeręblu w rzece. Bałem się, że spanikuję lub szlag trafi organizm i już z tego przerębla nie wyjdę.
aisoglaM

Re: Dzionek ze zdjęciem

#228

Post autor: aisoglaM »

Jeeeeeeeeny! Nago na mroz cziseskrajst..
No ale ujedrnianie , miodzio.

Tak, nie mozna sie chwalic wakacjami w tropikach to morsowanie na balkonie zostaje 🤣🤣🤣
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Dzionek ze zdjęciem

#229

Post autor: wpk »

zdyboo pisze: 17 sty 2021, 10:12 Nie wiem, ale domyślam się, że to kolejna gówniana moda z sieci. W sensie nie na morsowanie, ale na chwalenie się tym. Przy czym morsowanie dla mnie to jednak jest tylko we wodzie.
Jak byłem w zimie w Finlandii, to też z sauny wychodziłem na mróz -20 st. Ciekawe uczucie, a przy okolicach zera jak się wyjdzie z sauny to można całkiem nago posiedzieć na ławeczce na zewnątrz przez pół piwa.
Niemniej jednak mimo okazji nie odważyłem się przy tych -20 zanurzyć się w przeręblu w rzece. Bałem się, że spanikuję lub szlag trafi organizm i już z tego przerębla nie wyjdę.
Mors ultima ratio.
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Dzionek ze zdjęciem

#230

Post autor: Gdama »

A są jeszcze tacy, co "zdobywają szczyty metodą Wima Hofa, czyli jedynie w butach, czapkach, spodenkach i sportowych biustonoszach" (wczoraj niektórzy nie podołali...)
ODPOWIEDZ