Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1451

Post autor: cz4rnuch »

Tacy ci czarni są, tacy są oni, tacy są.
zdyboo

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1452

Post autor: zdyboo »

Z Netflix polecam "I lost my body" oraz "The next three days". Dobre jest też "Marriage story" choć kompletnie nie trafiona tematyka jak dla mnie.


Dodano po 7 minutach 25 strzałach znikąd:
Jeszcze na YT jest już dostępny amatorski Wiedźmin. Całkiem spoko, tylko sceny walk słabo zmontowane i czasem gra aktorska pozostawia trochę do życzenia.
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1453

Post autor: cz4rnuch »

Nie polecam, bo się boję pozwów zbiorowych o te cenne stracone godziny, ale jak ktoś ma zatwardzenie, męską grypę albo co to może na kibelku, w łóżeczku czy gdzie tam lubi marnotrawić czas.



Nie polecam, szczególnie Sebastianowi, bo wiem, że tylko czeka by się ze mną spotkać w sądzie.

Drugiego sezonu Mindhuntera też nie polecam. Oglądam tylko na spacerze w lesie, inaczej szkoda byłoby mi czasu.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1454

Post autor: Owain »

cz4rnuch pisze: 11 gru 2019, 10:49 Nie polecam, bo się boję pozwów zbiorowych o te cenne stracone godziny (...) Nie polecam, szczególnie Sebastianowi, bo wiem, że tylko czeka by się ze mną spotkać w sądzie.
No już przestań tak dosrywać gavinowi. :P Ale filmu chyba nie obejrzymy, bo jeszcze żona wpadnie na pomysł, by się ze mną rozwieść.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1455

Post autor: wpk »

My to zaczęliśmy, ale nas znudziło po kilku minutach, więc nie będziemy Cię, Marcinie, zwać.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8567
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1456

Post autor: vid3 »

► Pokaż Spoiler
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1457

Post autor: cz4rnuch »

Owain pisze: 11 gru 2019, 11:47 Ale filmu chyba nie obejrzymy, bo jeszcze żona wpadnie na pomysł, by się ze mną rozwieść.
Po Mindhunterze? Dobrze się maskujesz, ale tak coś czułem przez skórę mą wrażliwą żeś jakiś dewiant :)
wpk pisze: 11 gru 2019, 11:57 My to zaczęliśmy, ale nas znudziło po kilku minutach, więc nie będziemy Cię, Marcinie, zwać.
Polubiłem tego aktora po Patersonie, który jest jeszcze nudniejszy (wg mej Aneczki najnudniejszy) i którego tym bardziej nie polecam.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38804
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1458

Post autor: wpk »

https://www.filmweb.pl/film/Szatan+kaza ... 016-754595

Tak, ocena 3.0 - snoblesse oblige. :mrgreen:

Na Netfliksu jest.
I zalecam na wstępie - jeśli kto w angielskim niezbyt osłuchany i współczesnej polskiemu filmowi antydykcji niezwyczajny - włączyć napisy.
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1459

Post autor: cz4rnuch »

Od wczora na kanale NG, ale chyba też na ich jutubku puszczają dwa całkiem dobre dokumenty: "Nocni strzelcy" i "Przywrócić nadzieję".
Herr X

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1460

Post autor: Herr X »

wpk pisze: 15 gru 2019, 19:34 https://www.filmweb.pl/film/Szatan+kaza ... 016-754595

Tak, ocena 3.0 - snoblesse oblige. :mrgreen:
Po "Galeriankach" i "Bejbi Blues" unikam kina pani Rosłaniec.
ODPOWIEDZ