Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
zdyboo

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2751

Post autor: zdyboo »

Ja nie dałem rady do końca tego obejrzeć. Porzuciłem i nie zamierzam wracać. Zresztą staram się unikać filmów z pewnymi aktorami. Sandler też do nich należy.
Jeżeli chodzi o filmy (nie seriale) produkcji Netflixa, to im więcej spotykam newsów tym mniej mi się film z reguły podoba. Taki "The devil all the time" jest bardzo dobry, a przeglądając newsy ani razu się nie natknąłem na wzmiankę o nim.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2752

Post autor: wpk »

Napisałem straszny, bo dla mnie jest straszny. Czy dobry - obiektywnie pewnie tak. Sandler obiektywnie dobry na pewno.
Nie moje klimaty, nie mój aktor, a jednak wciągnęło mnie jak jakiś horror.
zdyboo

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2753

Post autor: zdyboo »

Może dlatego mnie nie wciągnęło, nie lubię horrorów.

Z ostatnich nowości na Netflixie mogę polecić "The Walk". Całkiem zgrabna historia człowieka, który przeszedł po linie rozciągniętej pomiędzy budynkami WTC. Bez epatowania patosem i zadęciem. Lekki, przyjemny film do obejrzenia.
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2754

Post autor: cz4rnuch »

"The Walk" niestety też mnie nie zachwycił, ale pewnie głównie dlatego, że obejrzałem go niedługo po świetnym dokumentalnym "Człowieku na linie" i dla mnie fabuła nie wytrzymuje porównania z "oryginałem". A sam bohater doku to już po prostu poezja.



Za Sandlerem też nie przepadam, ale kilka ról miał niezłych. Na nf jest chyba jeszcze dość dobra "Opowieści o rodzinie Meyerowitz". Film o tyle ciekawy, że gra tam kolejny zazwyczaj beznadziejny aktor Ben Stiller a taki duet powinien z automatu dyskwalifikować to dzieło. Mimo to wszyscy zagrali tam bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2755

Post autor: wpk »

Ale ja też nie lubię horrorów.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2756

Post autor: wpk »

wpk pisze: 04 sty 2021, 13:28
cz4rnuch pisze: 04 sty 2021, 12:33 A tak przy okazji. Czy ktoś sprawdzał ten serwis ze starociem?

https://flixmojo.vhx.tv/

Jest tam coś wartego obejrzenia?
Kurde - całkiem sporo.
Założyłem sobie wczoraj konto, ale to gówno, mimo mętnych zapowiedzi, nie chodzi na Apple TV - nie ma aplikacji!
Żenada.
Daleko z taką "obsługą" nie zajadą.
W panasłoniowej przeglądarce nie chodzi tym bardziej, ale to akurat mnie nie dziwi, bo na ten wynalazek lepiej spuścić całun.
Zatem pytanie do Towarzystwa - udało się komuś z Was odpalić to na jakimś TV bez używania kompa czy fona?
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2514
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2757

Post autor: sorevell »

A co to jest kompaczyfon?
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2758

Post autor: cz4rnuch »

Mnie ten problem nie dotyczy. Nie mam smart tiwi. A w faqu piszą, że idzie tylko przez kompatybilne przeglądarki więc jeśli bezpośrednio przez tv to pewnie tylko takie z zainstalowanym chromem.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2759

Post autor: wpk »

sorevell pisze: 10 sty 2021, 09:42 A co to jest kompaczyfon?
Gatunek jentyka.
Może być trawiasty lub cętkowany.
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2514
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#2760

Post autor: sorevell »

Ja też nie mam pojęcia jak on wygląda.
ODPOWIEDZ