Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
gavin

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3161

Post autor: gavin »

Jim i Andy na Netflisiu - nie wiem co mam o tym mysleć.
zdyboo

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3162

Post autor: zdyboo »

"Love, Death & Robots" - II sezon - rozczarowanie. Jakieś takie bez polotu te etiudy. Mała różnorodność zarówno tematyczna jak i warsztatowa. Chyba tylko jeden odcinek mi się podobał. O ile pierwszy sezon niezmiennie polecam obejrzeć, tak drugi już niekoniecznie. Netflix.
"Woman in the Window" - przewidywalne i niestety mocno średnie. Trochę szybsze tempo też by nie zaszkodziło. Na plus na pewno dobra rola Amy Adams. Netflix.
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3163

Post autor: cz4rnuch »



Zbiorczo.

Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 16:30 przez cz4rnuch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14716
Rejestracja: 11.2016

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3164

Post autor: Owain »

Kocham się w Bluntowej.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3165

Post autor: wpk »

Ale z wzajemnością chociaż?
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3166

Post autor: cz4rnuch »

Nudny a dobry. Rzadkie połączenie.

cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3167

Post autor: cz4rnuch »

Dziś na alekino Kafarnaum. Jeśli kto nie widział to polecam.
cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3168

Post autor: cz4rnuch »

Do obejrzenia wszędzie. Dobry.

cz4rnuch

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3169

Post autor: cz4rnuch »

Nie to że polecam, bo nie obejrzałem do końca, ale zaciekawił mnie dość osobliwy dobór lensów przy okazji oglądania zwiastuna tej netfliksowej "Armii umarłych" Od razu rzuciło się w oczy, że wszystko nieostre, dziwaczne flary, papierowa głębia, że nic nie widać itd. Oczywiście reżyser swoim zwyczajem mocno nadużywa tego typu haczyków więc nieostra jest cała pierwsza połowa filmu. Jak wygląda druga połowa to nie wiem, bo nie wytrzymałem. No, ale z drugiej strony artysta trzyma się zasady, że "nie przymykamy" więc komuś może się spodoba :) (wyguglowałem sobie i te dziwne lensy to Canony, m.in dream lens(y?).

zdyboo

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#3170

Post autor: zdyboo »

Cały film tak niestety wygląda. Męczące to jest na dłuższą metę i jakby nie budżet to pomyślałbym, ze ktoś ostrzyć nie umie. GO da się budować klimat sceny, ale tu jest tego za dużo i nie zawsze ma uzasadnienie.
Poza tym w filmie jest za dużo dialogów, a za mało akcji. Zmęczył mnie ten film i nie dziwię się, że nie wszyscy dają radę to łyknąć na raz.
Na plus, ciekawe postacie zombie.
ODPOWIEDZ