Właśnie obejrzał-żem/polecam

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
puch24

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1981

Post autor: puch24 »

Znajomym w Szarpie padła pamięć. Przy każdym włączeniu trzeba było wyszukiwać i programować kanały. Miał już lata, więc kupili nowy, chyba LG. Większy, niby lepszy, ale obraz jest gorszy.

Ja od 7 lat mam mały Tevion (= Medion) i działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9432
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1982

Post autor: rbit9n »

cz4rnuch pisze: 11 maja 2020, 14:07 Nasz pracowy Szajsung popsuł się po jakichś 2-3 latach. Na gwarancji już nie był więc w serwisie ponoć zaśpiewali za naprawę 6 stówek. U Pana Mietka od telewizorów chyba 80 pln wyszło za jakąś popizdułkę z robocizną. Rodzicom Szajsung padł po 2 latach, LG chyba po 4. Obaczym ile Sony wytrzymie. Ja mam Sharpa jakiegoś od ponad 12 lat.
szwagier mi mówił co się w szajsach najczęściej psuje, ale nie zakonotowałem, bo póki dzban wodę nosi...
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
puch24

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1983

Post autor: puch24 »

Z tego filmu wynikałoby, że kondensatory, intensywnie podgrzewane przez zasilacz, a żeby ludzie ich sobie za łatwo nie wymieniali, to zastosowali nietypowe.
gavin

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1984

Post autor: gavin »

:shock: sony mam już 12 lat
Krzych_g
Posty: 462
Rejestracja: 01.2019
Lokalizacja: Szczecin/okolica za miedzą

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1985

Post autor: Krzych_g »

Na LG nie narzekam, od 10 lat używam.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38825
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1986

Post autor: wpk »

Tymczasem ten nasz stary telewizor się chyba trochę zawstydził i ujawnił serial w miarę do oglądania: https://www.filmweb.pl/serial/I+Am+the+ ... 019-799263.
Faaajnie zrobione lata 60, poza tym na kanwie autentycznej historii.
gavin

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1987

Post autor: gavin »

samżeśjestkanwa
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4401
Rejestracja: 06.2019

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1988

Post autor: no_gravity_Carlos »

kanwaszjegomac
Herr X

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1989

Post autor: Herr X »

TVP Kultura - dziś - 20:20

"Opowieść o początkach handlu narkotykowego w Kolumbii na przełomie lat 60. i 70. powiązana z historią rdzennej społeczności Indian Wayúu - z ich kulturą, obrzędami i tradycją".

zdyboo

Re: Właśnie obejrzał-żem/polecam

#1990

Post autor: zdyboo »

Skończyłem "Breaking Bad" i obejrzałem też "El Camino". Oba świetne, z BB chyba najbardziej podobał mi się trzeci sezon, gdzie w końcu Walt zaczął poważną przemianę w Heisenberga. Ostatni sezon trochę za mocno rozwleczony, powinni się trzymać formuły 13 odcinków jak poprzednio. Wiem, że oryginalnie był on podzielony na dwie części po 8 odcinków, może wtedy nie czuło się tego rozciągania historii. Trzy ostatnie odcinki wracają do tempa z trzeciego sezonu. Niektóre sceny rozpoczynające, te przed czołówką, były lepsze niż sam odcinek. Dobrze, że nie było więcej serii, bo serial zaczynał wpadać w schemat. Walt umie produkować metę, ale brakuje mu dystrybutora. Kolejni ochoczo przystają na współpracę, jakby niepomni tego co się stało z ich poprzednikami. Aktorzy nieźle dobrani do ról, a i sama gra bez zastrzeżeń. Cranston i Paul dali czadu, ale i reszta nie stanowiła tylko tła.
ODPOWIEDZ