Szorty, czyli krótkie filmy

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Herr X

Szorty, czyli krótkie filmy

#1

Post autor: Herr X »

Dla mnie film to film. Długi, krótki, dokumentalny, fabularny, animowany, eksperymentalny czy videoclip. Profesjonalny i offowy. A tu można wrzucać krótkie. 8-)




Hen.

Dodano po 15 minutach 1 sekundzie:
I na dobranoc coś bardzo krótkiego.




Hen.
Ligo

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#2

Post autor: Ligo »

Herr X - z całym szacunkiem, ale ten filmik o 6-ciu drummersach to najgłupszy filmik, jaki dotąd widziałem. Zupełnie nie wiem, co on ma przedstawiać. Wydawało mi się, że jakikolwiek obraz ruchomy ma opowiadać historię, którą trudno umieścić w obrazie nieruchomym. Tymczasem tutaj widzę paru głupkowatych yuppies bez pomysłu na cokolwiek.

Znacznie ciekawszym epizodem był moment, kiedy ówcześnie mój siedemnastoletni kolega położył się na plecach na wyasfaltowanej alejce w parku, rozkładając nogi jak kobieta podczas stosunku, następnie puścił bąka przykładając przy tym zapalniczkę do odbytu. Muszę przyznać, że efekt był piorunujący i to przy zagranicznych turystach, oniemiałych - przypuszczam, że z zachwytu. Też głupie, ale chociaż widowiskowe.

Ale jeszcze zapytam fachowca: jak ma się ten filmik do choćby takiego filmu reklamowego, który został zamieszczony na Fotoblogii:
puch24

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#3

Post autor: puch24 »

Ligo, nie masz duszy aHtystycznej przez duże H! :-D
Ligo

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#4

Post autor: Ligo »

Paaanie... jo jest zwykły robol... Nie dość, że robol, to jeszcze kierowca. Fuj!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#5

Post autor: Owain »

Mi to się nawet podobują te krótkie filmiki Bagińskiego produkowane przez Allegro. Nie wrzucam linka, bo każdy wie o co chodzi (Legendy polskie: Twardowski 1 i 2, Bazyliszek, Jaga, Smok). Czasem pretensjonalne, zawierający jakieś lokowanie produktu, ale generalnie jestem na tak:) Zawsze coś nowego.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#6

Post autor: wpk »

Kurwa, Hen, zrobiłeś mi dzień tymi Drummersami! :D
jo44

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#7

Post autor: jo44 »

wpk pisze:Kurwa, Hen, zrobiłeś mi dzień tymi Drummersami! :D
"– Fajny film wczoraj widziałem.
– Momenty były?
– No masz! "
:)
puch24

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#8

Post autor: puch24 »

Najlepiej jak on...
samek

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#9

Post autor: samek »

Ale jaja...
nordenvind

Re: Szorty, czyli krótkie filmy

#10

Post autor: nordenvind »

życie w pigułce, szort o Pinie Bausch :)

ODPOWIEDZ