Koncerty

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Metanoia

Re: Koncerty

#151

Post autor: Metanoia »

Przecież ten mężczyzna był w dzieciństwie molestowany przez ogrodnika, stąd patrzy na plakaty po prawej,
nostalgicznie...
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#152

Post autor: Owain »

Zdybu, gdzie najlepiej załatwić nocleg dla kilku osób we Wrocku? Na koncert jadymy 24 października :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Koncerty

#153

Post autor: wpk »

Rowerami zamierzacie przyjechać, że Zdyba pytasz?
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2492
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#154

Post autor: sorevell »

Jest taki fajny, nowoczesny, żelbetowy przystanek kolejowy niedaleko stadionu, ale w październiku może już być za zimno, mimo że to Wrocław.
zdyboo

Re: Koncerty

#155

Post autor: zdyboo »

Owain pisze: 27 lip 2020, 14:24 Zdybu, gdzie najlepiej załatwić nocleg dla kilku osób we Wrocku? Na koncert jadymy 24 października :)
Gdzie ten koncert, na Stadionie Miejskim? Czy coś bardziej kameralnego?
Koło stadionu jest hotel, Ibis Budget Stadion Hotel. 5 minut z buta, od 7 minut do nieskończoności w stanie wyższego najebania. Podejrzewam, że zwykły butik, ale pewnie przekimać się da.
Chyba, że chcecie coś w centrum, żeby po koncercie łatwiej było after uskutecznić. Wtedy może coś przy Włodkowica, jakiś Puro Hotel, Brajt czy Joyinn.
Osobiście nie znam, ale czasem słyszę, że spoko. We Wrocławiu nigdy nie spałem w żadnym hotelu.
Tylko w miejsce koncertu raczej nie ładujcie się samochodem. Lepiej zostawić pod hotelem i tramwajem lub busem podjechać. Tramwaj jak się akurat nie wykolei lub prądu nie braknie powinien być w miarę punktualnie. Autobus raczej dojedzie, choć będzie stał w korkach jak wszyscy. Powrót w zależności o której się skończy koncert, jak przed 23, to jeszcze można tramwaj złapać, potem już tylko autobusy nocne.

Jakbyście znaleźli chwilę czasu i chęci, to ja chętnie się spotkam.
sorevell pisze: 27 lip 2020, 16:25 Jest taki fajny, nowoczesny, żelbetowy przystanek kolejowy niedaleko stadionu, ale w październiku może już być za zimno, mimo że to Wrocław.


Nie jest to zła opcja, zwłaszcza jak koncert na Stadionie Miejskim. Nawet kibelek jest co SMSa wysyła do szambelana jak się przepełnia. Tylko mogą deskorolkarze i rolkarze budzić, bo zwykle ich tam w opór jest.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#156

Post autor: Owain »

Koncert w Hali Ludowej vel Hali Stulecia. A znajomi już jakiegoś flata wynajęli na piątek, sobotę, niedziele :D Tak że Tomku, zapraszamy do naszego bandyckiego, gotyckiego żłobka ;)

Dodano po 8 minutach 27 strzałach znikąd:
Obrazek
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Koncerty

#157

Post autor: zdyboo »

Spoko loko, jak już będziesz miał adres flata to czemu nie.
Jakby co to ja i oprowadzić mogę i pokazać to i owo we Wrocławiu.
The Sisters of Mercy to ja z nazwy kojarzę, jakieś MTV jak jeszcze muzykę puszczało czy inna VIVA, wiem, że nie o pingwiny chodzi, ale tyle.

Lokalizacja o tyle dobra, że na łeb nie będzie padało, ale o tyle zła, że zapomnij o dojeździe samochodem. Nawet nie chodzi o parking, bo w końcu jest gdzie zaparkować koło Hali Ludowej, ale o dojazd. Jeżeli to mieszkanie macie też na Wielkiej Wyspie, to jeszcze w miarę spoko, ale jak poza to lepiej będzie zbiorkomem.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#158

Post autor: Owain »

We Wrocku byłem dwa razy. Raz oglądać panoramę racławicką z dziadkami, drugi raz na mojej trzeciej operacji kręgosłupa :)
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Koncerty

#159

Post autor: zdyboo »

Średniowieczna rzeźba Homera Simpsona na Ratuszu to są atrakcje, a nie jakaś tam Panorama Racławicka.
nordenvind

Re: Koncerty

#160

Post autor: nordenvind »

o ja pierdolę biletowane koncerty halowe live wznawiają
ODPOWIEDZ