Koncerty

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Herr X

Re: Koncerty

#131

Post autor: Herr X »

Owain pisze: 30 paź 2017, 12:48 [...]
Nie wiem, może w końcu Nick się starzeje, [...]
A ja mam wrażenie, że to Ty się starzejesz. 8-)

Podejrzewam, że na Kayi i Bregovicu było rewelacyjnie. :twisted:
samek

Re: Koncerty

#132

Post autor: samek »

Owain pisze: 30 paź 2017, 12:48 ...Cała hala sprawia wrażenie lotniska z barami, schodami ruchomymi, zero klimatu, za to tłumy ludzi...
O. Byłeś w Notre Dame.
Owain pisze: 30 paź 2017, 12:48 ...chyba scena na tyle tysięcy ludzi powinna być umieszczona nieco wyżej...
Tysięcy to przesada, ale jakby na Nergalu i Porterze w Kato.
Herr X pisze: 30 paź 2017, 16:10 Podejrzewam, że na Kayi i Bregovicu było rewelacyjnie. :twisted:
No ba.
Herr X

Re: Koncerty

#133

Post autor: Herr X »

Awatar użytkownika
poor
Rich poor
Posty: 4053
Rejestracja: 07.2018
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncerty

#134

Post autor: poor »

Obrazek
Herr X

Re: Koncerty

#135

Post autor: Herr X »

Obrazek


Koncert Peter Murphy & David J. - "40 years of BAUHAUS" we Wrocławiu, 26.11.2018 godz. 20:00, Wrocław (Dolnośląskie) - Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5


Może Owainowy będzie zainteresowany?


Peter Murphy & David J. - "40 years of BAUHAUS" we Wrocławiu
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: Koncerty

#136

Post autor: Owain »

Herr X pisze: 05 wrz 2018, 14:03 Może Owainowy będzie zainteresowany?
Nie będzie. Podobnie jak z fotografią, muzyką też się specjalnie nigdy nie podniecałem. Owszem, 15 lat temu fajnie robiło się imprezy z muzyką gotycką, które były pretekstem do chlania, ale to tyle. Bauhausu to tak ze trzech kawałków może słuchałem, bez jakiegoś strasznego poruszenia. Na dodatek koncerty to jest coś, na myśl o czym dostaje wysypki, bo stanie w kolejkach, bramkach, tłumie, przepychanie się na siku, o dalekim dojeździe nie wspomnę. Natomiast w moim obecnym stanie zdrowia nie pojechałbym na taki koncert nawet, gdyby był połowę bliżej i nawet gdyby mi zapłacili za to 10.000 zł. Nawet jak chciałbym sobie zobaczyć powiedzmy ulubionych muzyków (których obecnie nie mam, bo każda muzyka mnie drażni, ba większość dźwięków również), to są wygodne koncerty na dvd/br.

Mam nadzieję, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Koncerty

#137

Post autor: wpk »

Raczej wyczerpującej.
Herr X

Re: Koncerty

#138

Post autor: Herr X »

Owain pisze: 05 wrz 2018, 14:42
Herr X pisze: 05 wrz 2018, 14:03 Może Owainowy będzie zainteresowany?
Nie będzie. Podobnie jak z fotografią, muzyką też się specjalnie nigdy nie podniecałem. Owszem, 15 lat temu fajnie robiło się imprezy z muzyką gotycką, które były pretekstem do chlania, ale to tyle. Bauhausu to tak ze trzech kawałków może słuchałem, bez jakiegoś strasznego poruszenia. Na dodatek koncerty to jest coś, na myśl o czym dostaje wysypki, bo stanie w kolejkach, bramkach, tłumie, przepychanie się na siku, o dalekim dojeździe nie wspomnę. Natomiast w moim obecnym stanie zdrowia nie pojechałbym na taki koncert nawet, gdyby był połowę bliżej i nawet gdyby mi zapłacili za to 10.000 zł. Nawet jak chciałbym sobie zobaczyć powiedzmy ulubionych muzyków (których obecnie nie mam, bo każda muzyka mnie drażni, ba większość dźwięków również), to są wygodne koncerty na dvd/br.

Mam nadzieję, że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi.
Tak. Tak podejrzewałem. Ale miałem nadzieję. Mimo, że tego nie widać.
Awatar użytkownika
poor
Rich poor
Posty: 4053
Rejestracja: 07.2018
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncerty

#139

Post autor: poor »

miasto wielu wydarzen
Obrazekwydarz_2_Psim by jan pur, auf Flickr
Obrazekwydarz_1Psion by jan pur, auf Flickr
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: Koncerty

#140

Post autor: rbit9n »

wolę drug queen.
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
ODPOWIEDZ