Wieczór z piosenką ; )

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2510
Rejestracja: 11.2016

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2681

Post autor: sorevell »

357 od Myśliwieckiej 3/5/7, gdzie siedzibę ma radiowa Trójka, której to byli pracownicy założyli Radio 357.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14709
Rejestracja: 11.2016

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2682

Post autor: Owain »

A Nowy Świat to inne? Ja radia słucham tylko Goth Dark Fetish Spermen Hu Ho FM
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2683

Post autor: zdyboo »

Nowy Świat założył Mann i to radio, które już nadaje trochę czasu. 357 dopiero startuje i założyli je dziennikarze, którzy odeszli w okolicach odejścia Niedźwieckiego.
Podobno nie do końca się lubią obie redakcje.
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2510
Rejestracja: 11.2016

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2684

Post autor: sorevell »

Siłą rzeczy - są dla siebie konkurencją. Wlasciwie od jego początku słucham RNŚ i liczę na to, że 357 będzie lepiej wyważone.
zdyboo

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2685

Post autor: zdyboo »

To można powiedzieć o dowolnych dwóch stacjach radiowych. Z drugiej strony takie radio jak Trójka zatrudnia sporo osób, wiec siłą rzeczy tworzą się zajęcia w podgrupach.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38816
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2686

Post autor: wpk »

Polską cechą narodową i zarazem przekleństwem jest atawistyczna zawiść - i w konsekwencji powstawanie coraz to nowych a wrogich sobie kup, klik i koterii typu każdy na każdego.
Wystarczyło to sobie uświadomić i perfekcyjnie rozegrać - co miało miejsce już wiele razy, a ostatnio w 2015.
Radio, jak widać, nie odstaje.
zdyboo

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2687

Post autor: zdyboo »

W 2015 jak się zaczęło, tak trwa do dziś. I nadal się kurwa udaje.
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2359
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2688

Post autor: Gdama »

sorevell pisze: 05 sty 2021, 19:47 Siłą rzeczy - są dla siebie konkurencją. Wlasciwie od jego początku słucham RNŚ i liczę na to, że 357 będzie lepiej wyważone.
Jestem ciekawa Twojej opinii, co z tym RNŚ nie tak?
Nie jest to stara Trójka, ale w zasadzie zdążyłam ich polubić.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8567
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2689

Post autor: vid3 »

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... n-kim-jest
Off Topic
Patrycja Macjon, założycielka fanpage'a "Ratujmy Trójkę" i była członkini zarządu Radia Nowy Świat, odeszła we wtorek z rozgłośni. Z pracownikami pożegnała się w mailu i nagraniu wideo, nie podaje przyczyn swojej decyzji. To druga po Piotrze Jedlińskim osoba z założycieli Radia Nowy Świat żegnająca się ze stacją.
Awatar użytkownika
sorevell
Posty: 2510
Rejestracja: 11.2016

Re: Wieczór z piosenką ; )

#2690

Post autor: sorevell »

Gdama pisze:
sorevell pisze: 05 sty 2021, 19:47 Siłą rzeczy - są dla siebie konkurencją. Wlasciwie od jego początku słucham RNŚ i liczę na to, że 357 będzie lepiej wyważone.
Jestem ciekawa Twojej opinii, co z tym RNŚ nie tak?
Nie jest to stara Trójka, ale w zasadzie zdążyłam ich polubić.
Muzycznie nie mam nic do zarzucenia, chociaż trochę mnie już irytuje poranna niedzielna audycja, ta przed Mannem. Za to jeżeli chodzi o publicystykę i serwisy informacyjne, to powiedziałbym, że to taka radiowa wersja TVNu. Przedstawiane w tej rozgłośni opinie, wypowiedzi redaktorów czy dobór gości jest jednostronny i przez to karykaturalnie wypaczony. Krótko mówiąc, RNŚ nie może być dla mnie podstawowym źródłem informacji o tym co się dzieje na świecie.
ODPOWIEDZ