Top 10 - seriale

o kulturze i sztuce innej niż fotograficzna
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Top 10 - seriale

#291

Post autor: wpk »

Owain pisze: 19 sty 2020, 18:01 Janda z przesadną nerwówką/egzaltacją.
I w "Przesłuchaniu", w scenie, gdy każą jej się rozebrać i polewają zawartością nocnika, gra z przesadną nerwówką/egzaltacją?
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4391
Rejestracja: 06.2019

Re: Top 10 - seriale

#292

Post autor: no_gravity_Carlos »

na spotkaniu z Pazura w latach 90-tych spytalem go jak to jest byc aktoremw domu i przed zona grac... pare miesiecy pozniej sie rozwiodl a na pytanie odpowiedzial wymijajaco, wnioskuje ze przed zonami nie da sie grac...
puch24

Re: Top 10 - seriale

#293

Post autor: puch24 »

Wojtusiu, jak by Ci to powiedzieć - wychodzi z Ciebie (nas) peseloza (nie mylić z pikselozą).
To wszystko jest dla ludzi o 40 lat od nas młodszych. Oni są digital native, my jesteśmy digital immigrants. Dla nas jest to obca technika, w którą weszliśmy w wieku ok. 25 lat, a oni się z nią urodzili. Oni nadążają za zmianami i jest to dla nich coś oczywistego; dla nas jest to trudne, i jak już raz się czegoś nauczyliśmy, chcielibyśmy nie musieć uczyć się tego ponownie.

Moja babcia nauczyła się, że radio włącza się, obracając gałkę głośności - najpierw jest wyłącznik, a jak się kręci dalej, to robi się głośniej.
I już nie potrafiła się nauczyć, że w nowszych radiach tak nie jest, że włącza się jakimś guzikiem czy przełącznikiem.
Wiele osób, wcale nie takich starych (nawet młodsi ode mnie), nie bardzo radzi sobie z obsługą głaskofonu, albo nawet i komputera, i generalnie wszystkiego opartego na technice komputerowej (np. nawigacja samochodowa, itp.).
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Top 10 - seriale

#294

Post autor: wpk »

Skasować i zrobić na nowo.
Dopóki możemy.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Top 10 - seriale

#295

Post autor: wpk »

Owain pisze: 14 sty 2020, 23:17 Outsider 1 i 2 - rewelacja. Zobaczymy jak bedzie potem.
W nocy łyknąłem jednym cięgiem 1, 2 i 3.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14711
Rejestracja: 11.2016

Re: Top 10 - seriale

#296

Post autor: Owain »

Sowy nie są tym, czym się wydają...
cz4rnuch

Re: Top 10 - seriale

#297

Post autor: cz4rnuch »

Ten The Morning Show co to was o niego ostatnio pytałem więcej niż dobry. Albo po prostu dobry.
sandor

Re: Top 10 - seriale

#298

Post autor: sandor »

Przepraszam, że może musztarda po obiedzie, ale czy stosunek rady starszych do Gry O Torn jest taki jak mój? Że zje...li?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38817
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: Top 10 - seriale

#299

Post autor: wpk »

Nie oglądałem, Młody Padawanie.
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4391
Rejestracja: 06.2019

Re: Top 10 - seriale

#300

Post autor: no_gravity_Carlos »

widze ze grawitacja popciusta dziala, bez grawitacji
ODPOWIEDZ