Chory je de best - unofficial gallery

crème de la crème
ODPOWIEDZ
cz4rnuch

Chory je de best - unofficial gallery

#1

Post autor: cz4rnuch »

Tym wątkiem chciałbym złożyć hołd najlepszemu fotografowi na tym forum. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest najlepszy i to prawda, ale chory jest jeszcze lepszy czyli jest najlepszy z najlepszych. Pragnę przy tym zauważyć, że chyba tylko wrodzona skromność nie pozwoliła mu założyć tu własnego wątku, który oczywiście stałby się momentalnie najlepszym wątkiem na tym forum. Przy okazji chciałem sam na siebie donieść, że niestety spóźniłem się z założeniem tego tematu, który już od wczoraj miał szansę stać się najlepszym wątkiem na tym forum, ale niestety musiałem iść do teatru i potem byłem w szoku. Dziś w każdym razie się już otrząsnąłem z tej traumy i naprawiam co zepsułem. Panie i panowie. Jestem pewny, że każde z was ma ulubione zdjęcie chorego, które sobie wydrukowaliście i oprawiliście w ramki, macie na tapecie przycięte do monitorowego formatu, pokazujecie znajomym, chwalicie się nim na 500px podszywając się pod autora lub po prostu codziennie o nim myślicie. Wstawiajmy tu te perełki, dyskutujmy o nich, cieszmy się nimi. Ja sam z kolei, jako największy fan chorego na tym forum, zamierzam podjąć się negocjacji z królem tak by 13go każdego miesiąca (miesięcznica pierwszego postu mistrza na psionicznych) przygotował dla nas jeden RAWkowy odrzut, najgorsze jego zdjęcie, choćby zrobione obijającym się o biodro spustem jego wspaniałego aparatu (które i tak będzie o niebo lepsze niż te które uda nam się kiedykolwiek zrobić), tak byśmy oddając hołd jego talentowi mogli się zbliżyć do absolutu pastwiąc się nad uświęconą surówką. Do boju.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: chory je de best - unofficial gallery

#2

Post autor: wpk »

Ale nie będziemy wpisywać miast?

Wiesz co, sam już dawno pochyliłem się nad tutejszym brakiem galerii chorego...
I nawet miałem zamiar go zagadnąć, ale zawstydziłem się, gdyż nie wiedziałem - pycha li nim powodowała, czy skromność?

Dobrze żeś uczynił, o cz4rnuchu!
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: chory je de best - unofficial gallery

#3

Post autor: Owain »

Wpisujcie miasta! Marsa Alam.
Sowy nie są tym, czym się wydają...
puch24

Re: chory je de best - unofficial gallery

#4

Post autor: puch24 »

Uć.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: chory je de best - unofficial gallery

#5

Post autor: wpk »

Banda szyderców!
Littleport!
cz4rnuch

Re: chory je de best - unofficial gallery

#6

Post autor: cz4rnuch »

W przyszłym miesiącu wspólnie z kolegami organizujemy autokarową pielgrzymkę do Fromborka, śladem ważnych miejsc, które ukształtowały chorego jako artystę i człowieka. Wpisowe 36 PLN. Autobus rusza 13 czerwca punkt 6 AM z dworca autobusowego w Braniewie. Będą dupeczki. Chętnych prosi się o złożenie deklaracji na skrzynki kolegów Owain lub puch24. Gdyby ktoś potrzebował pieniędzy na bilet to też do nich. Tyle ogłoszeń parafialnych. Wracając do tematu. Oczywiście najprościej byłoby w tym wątku umieścić wszystkie zdjęcia chorego, z tej prostej przyczyny, że wszystkie są wybitne i najlepsze na tym forum, dużo lepsze niż pozostałe zdjęcia na tym forum, ale niestety nie wiem jak to zrobić (Puchu ratuj. Z Badyliszkiem się nie krępowałeś). Widzę też, że pozostałym fanom udzieliła się wstydliwość wielkiego nieobecnego, w związku z czym zacznę od siebie. Na początek coś z okresu murzyńskiego, który ja osobiście lubię nazywać okresem czarnym.

Obrazek

Fragment większego dzieła, dyptyku. Autor sam jednak rozdzielił je na dwie części (gdyby nie to sam nigdy bym się nie odważył umieścić tylko tego jednego zdjęcia). Same motywy takiej decyzji nie są do końca znane. Niektórzy z badaczy twierdzą, że drugie zdjęcie zbytnio nabiera mocy w połączeniu z pierwszym i chory bał się, że po zetknięciu wybuchną wszystkie wulkany na Ziemi a nasz nędzny żywot na tym łez padole przypieczętuje meteoryt w kształcie łabędzia o masie tysiąckrotnie przekraczającej słynne tunguskie monstrum. Inni są zdania, że zdjęcie, które pojawiło się jako drugie ( 6 marca 2017 o godzinie 22:36) w rzeczywistości jest zdjęciem pierwszym, a autor po prostu sobie zadrwił z tych mniej rozgarniętych. Co ciekawe sam chory nie potwierdził żadnej z hipotez, jedynie ograniczył się do zdawkowego "Miał być dyptyk, ale co za dużo, to i..." (fragment wywiadu-rzeki dla magazynu "Rolling stone", marzec 2017). A jakie jest wasze zdanie?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: chory je de best - unofficial gallery

#7

Post autor: wpk »

Jakie dupeczki będą?
puch24

Re: chory je de best - unofficial gallery

#8

Post autor: puch24 »

Cycate musowo.
Fotogeniczne i obcykane fotograficznie (we wszystkich sensach tego wyrażenia).
Dojazd do Braniewa najprostszy z Rosji, z Królewca.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: chory je de best - unofficial gallery

#9

Post autor: wpk »

Poszedł do Królewca młodzieniec z wiciną.
puch24

Re: chory je de best - unofficial gallery

#10

Post autor: puch24 »

Ciekawe, jak to się wszystko plecie na świecie.
Prząśniczka to podobno piosenka wileńska (stąd Królewiec), ale stała się symbolem Łodzi, jako miasta włókienniczego. Ale jedno ze znaczeń "wiciny" z piosenki to "łozina", łoza, wierzba szara, od której podobno pochodzi nazwa Łodzi...
ODPOWIEDZ