VID3

crème de la crème
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8566
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

VID3

#1

Post autor: vid3 »

Nie jestem ani fotografem ani znawcą tematu.
Pstrykam bo lubię.

Obrazek
puch24

Re: VID3

#2

Post autor: puch24 »

No i słusznie, bo o to chodzi.
namoamo

Re: VID3

#3

Post autor: namoamo »

puch24 pisze:No i słusznie, bo o to chodzi.
Czy na pewno o to chodzi?
Ja jak coś lubię to automatycznie zaczynam się interesować daną dziedziną. Staje się ona pasją, a zdobywanie wiedzy przyjemnością.
Zresztą sam sobie przeczysz, bo też wbijasz do głowy wszystko jak leci w danym temacie (w Twoim przypadku wiedza sprzętowa).
Ligo

Re: VID3

#4

Post autor: Ligo »

Eee tam... Bywa przecież tak, że wiedzę się posiadło, ale braku talentu się nie przeskoczy.
No i potem robi się z pasją różne gnioty, które jednak sprawiają robiącemu przyjemność. Nie ma więc co się spinać, nie każdy może być artystą.
Na przykładzie niżej podpisanego.

A fota całkiem niezła.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, 00:06 przez Ligo, łącznie zmieniany 1 raz.
puch24

Re: VID3

#5

Post autor: puch24 »

Nie, chodziło mi o "pstrykam, bo lubię".
Chodzi o to, by było to przyjemnością. Nikt TU nie oczekuje/wymaga jakiegoś wielkiego artyzmu, przesłania, misji...
Każdy robi to, co lubi. Jeden po prostu pstryka, drugi ma ambicje artystyczne i dobrze mu to wychodzi, trzeci w ogóle nie umi robić zdjęć, a wbija na pamięć katalogi i prospekty. I chyba dobrze...
Ty akurat robisz fajne zdjęcia. I dobrze. Dobrze Ci to wychodzi, nam się podobają, Ty masz przyjemność, my mamy przyjemność z patrzenia na nie. I dobrze. I o to właśnie chodzi, byśmy sami i wzajemnie czerpali z tego przyjemność, z działalności własnej i innych osób tu obecnych. I tyle. I to mi chodziło w moim skrótowym wpisie.
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8566
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: VID3

#6

Post autor: vid3 »

No, wiedziałem, że można na was liczyć.

Zatem kolejny gniot.

Obrazek


Tak po prawdzie to trochę czytałem
tekstów o fotografii,
słuchałem nawet na żywo wykładów zawodowców.
W większości co znawca to inne podejście do tematu.
Jakby ich zebrać razem w jednym pomieszczeniu tu pewnie makeup by sobie zmasakrowali.

Czy jeżeli ktoś lubi kopulować to powinien pogłębiać wiedzę z zakresu ginekologii ?
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: VID3

#7

Post autor: wpk »

Nie. Z zakresu kopulologii.
namoamo

Re: VID3

#8

Post autor: namoamo »

Nie rozumiemy się, ja ani o talencie, ani o żadnym artyzmie :-) Też nie miała być zaczepka, Puchu.
Przeczytałem: "O to chodzi, żeby coś lubić, lubienie jest wartością" a moim zdaniem nie jest, wartoscią jest właśnie wiedza np :)
Awatar użytkownika
vid3
Posty: 8566
Rejestracja: 07.2017
Lokalizacja: Miasto robotnicze
Kontakt:

Re: VID3

#9

Post autor: vid3 »

Obrazek
puch24

Re: VID3

#10

Post autor: puch24 »

Wiedza jest wartością, ale lubienie też jest jakąś wartością, w tym sensie, że wszyscy tu jesteśmy dla przyjemności, a nie dla jakiejś tortury czy tp.
Każdemu z nas pewnie co innego sprawia przyjemność, a zebraliśmy się tu, by móc sobie tę przyjemność uprawiać, każde na swój sposób, a jeśli będzie to z przyjemnością i/lub pożytkiem dla jeszcze kogoś, to tym lepiej.
ODPOWIEDZ