VID3

crème de la crème
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: VID3

#451

Post autor: Gdama »

:)

Obrazek
puch24

Re: VID3

#452

Post autor: puch24 »

Gżypki chalucypki?
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: VID3

#453

Post autor: Gdama »

I do tego wszędobyłki :)
puch24

Re: VID3

#454

Post autor: puch24 »

Na dole jeszcze wystają te żółte, co to nie wiem, jak się nazywają, ale też są to grzyby.
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: VID3

#455

Post autor: Gdama »

To chyba pięknoróg lepki. W zeszłym roku było ich więcej. Mam na podoręziu tylko takie nieudane zdjęcie:

Obrazek

Mnóstwo świetnych grzybów w tym roku. Ostatnio fotografuję głównie grzyby i śmieci :D Może założę oddzielny wątek?🤭
puch24

Re: VID3

#456

Post autor: puch24 »

No właśnie.
aisoglaM

Re: VID3

#457

Post autor: aisoglaM »

A czy ktoś jadł enoki?
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: VID3

#458

Post autor: Gdama »

Niestey nie. Ale ja grzyby tylko zdięciuję. Jem pieczarki ;)
aisoglaM

Re: VID3

#459

Post autor: aisoglaM »

Koleżanka chwaliła. Wyglądają ...dziwnie.. Ja z grzybów tylko pieczarki i boczniaki (boczniaki robią u mnie za schabowe hehee, nie umiem sobie odmówić smażonej przyjemności od czasu do czasu).
zdyboo

Re: VID3

#460

Post autor: zdyboo »

Ja z grzybów to głównie pieczarki na surowo do kanapek. Natomiast mamy w fabryce koleżankę Chinkę, czasem co ona przyniesie do jedzenia to strach nawet próbować, ale pieczarek na surowo nie zje.
Choć nic nie przebije pod tym względem jednego z kolegów już niestety świętej pamięci. Miał czas i zacięcie do tradycyjnej kuchni polskiej. Sam robił kiełbasy, szynki, kiszonki, marynaty. Dobrze mu to wychodziło, ale czasem potrafił zaskakiwać, na przykład przynosząc móżdżek, gdzie jednak większość miała obiekcje, aby w ogóle spróbować.
ODPOWIEDZ