z.Jazdy

crème de la crème
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdama
Gdriada
Posty: 2358
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Gdańsk/Jantar

Re: z.Jazdy

#121

Post autor: Gdama »

Na to liczę. Lepiej pomrzeć na łonie natury niźli na łożu boleści wśród łapiduchów.
A wakacje właśnie w Kotlinie Kłodzkiej, do tego w pobliżu miejsc,w których kręcono "Bazę ludzi umarłych". Taki zbieg okoliczności.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#122

Post autor: wpk »

Akcja "Bazy" rozgrywa się w Bieszczadach, co nie przeszkadzało realizatorom nakręcić ją, jak piszesz.
Ale o tym dowiedziałem się dopiero kilka lat temu. :D
cybulski

Re: z.Jazdy

#123

Post autor: cybulski »

zdyboo jestem fanem Twojej obróbki fotek.
Pamiętam z N. że ktoś tam pisać miał że mocna, ale jeśli tylko drukujemy to, np. w blurb tak jak Ty, to te wydruki wychodzą po prostu miodzio.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#124

Post autor: zdyboo »

cybulski pisze: 12 sie 2019, 13:20 zdyboo jestem fanem Twojej obróbki fotek.
Pamiętam z N. że ktoś tam pisać miał że mocna, ale jeśli tylko drukujemy to, np. w blurb tak jak Ty, to te wydruki wychodzą po prostu miodzio.
Miło czytać. W większym formacie niż blurb też się sprawdza.
wpk pisze: 12 sie 2019, 13:17 Akcja "Bazy" rozgrywa się w Bieszczadach, co nie przeszkadzało realizatorom nakręcić ją, jak piszesz.
To akurat norma w świecie filmu.
wpk pisze: 12 sie 2019, 12:53 Ba! Wiadomo nie od dziś, że w katolickim kraju wakacje to czas pielgrzymek.
A ci, którzy w trakcie pomrą, do nieba pójdą przed innymi - w trybie pilnym i na poduszkach - anielski orszak Formuły 1 ich poniesie.
Dwa miesiące temu mało brakowało. GPSa mi zalało i nawigowałem nieco na czuja, wyjechałem naprzeciw procesji Bożego Ciała. Dobrze, że już bardzo mały spadek był i nie jechałem za szybko. Kilkaset metrów wcześniej popylałem tak ok 50 km/h, bo nachylenie było słuszne.
Awatar użytkownika
Owain
Nasz Czelnik
Posty: 14707
Rejestracja: 11.2016

Re: z.Jazdy

#125

Post autor: Owain »

Zdyboo, chyba nie wrzucałeś tego co mi się kiedyś tak podobało na N. i co mi wysłałeś, czyli Żółtego Pociągu ;>
Sowy nie są tym, czym się wydają...
zdyboo

Re: z.Jazdy

#126

Post autor: zdyboo »

Metro z Berlina? Z Potsdamer Platz?

To nie w tej galerii. Tamten wyjazd nie miał nic wspólnego z rowerem.
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38803
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#127

Post autor: wpk »

Sam jesteś rower.
cybulski

Re: z.Jazdy

#128

Post autor: cybulski »

A już babka mi mówiła aby nie jeździć rowerem gdy suma w kościele lub procesja. Jednak miała rację.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#129

Post autor: zdyboo »

W nawiązaniu do mokrych cycków, suche, już po żniwach.

#21
Obrazek

Tym razem udało się na sucho. Błotko oczywiście było, ale to zwyczajnym. Udało się w Miedziance i zjeść, i wypić, a i potem na pociąg wcześniejszy zdążyć.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#130

Post autor: zdyboo »

#22
Obrazek
ODPOWIEDZ