z.Jazdy

crème de la crème
ODPOWIEDZ
gavin

Re: z.Jazdy

#551

Post autor: gavin »

Czyli jakby kupić gravela i mieć do niego jeszcze zastaw kółek szosowych to mamy prawie 2 rowery w jednym?

Ostatnio zmieniony 25 maja 2020, 19:51 przez gavin, łącznie zmieniany 1 raz.
gavin

Re: z.Jazdy

#552

Post autor: gavin »

Mostek wymieniony, ze wstępnych przymiarek jest o wiele lepsza pozycja, mogę wyprostować plecy i barki. Mniej aerodynamiczna, ale może kark nie będzie tak bolał. Obrazek
Awatar użytkownika
wpk
wpkx
Posty: 38800
Rejestracja: 10.2016
Lokalizacja: Nad Wigołąbką
Kontakt:

Re: z.Jazdy

#553

Post autor: wpk »

Na kark najlepsze ponoć są sterydy.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#554

Post autor: zdyboo »

Tia, choć w zasadzie wystarczy zamocować odpowiednie opony. Na gravelu i tak nie pościgasz się z szosowcami bo w tym pierwszym masz w korbie 40-42 zęby, a tym drugim 50-56. Zatem można dać opony o szerokości ok 40 mm z delikatnym bieżnikiem i nie bawić się w zmiany kół.

A nie byłoby Ci wygodniej przesunąć klamki od hebli jeszcze bardziej do środka kierownicy, zaraz przy obejmie manetki? Ja mam klamki w odległości ok 2,5 cm od chwytu i to dla mnie idealna pozycja by hamować jednym palcem. Wszystko jednak zależy od długości palców.
gavin

Re: z.Jazdy

#555

Post autor: gavin »

No teraz mam na 2 palce, w sumie to rzeczywiście jednym paluszkiem wystarczy lekko smyrnąć i hamuje jak dziki. Popróbuje.
zdyboo

Re: z.Jazdy

#556

Post autor: zdyboo »

Ja też całe życie dwoma palcami zaciskałem klamkę. W zeszłym roku jednak dostałem ze sklepu MTB z odsuniętymi klamkami i okazało się, że palec wskazujący wystarcza. Potem poprzesuwałem sobie też w pozostałych rowerach.
Awatar użytkownika
rbit9n
Ribitibi
Posty: 9415
Rejestracja: 11.2016
Lokalizacja: Kolonia pod Rzeszowem - Za Torem

Re: z.Jazdy

#557

Post autor: rbit9n »

przejaja

Dodano po 1 minucie 13 strzałach znikąd:
gavin pisze: 25 maja 2020, 19:51 Mostek wymieniony, ze wstępnych przymiarek jest o wiele lepsza pozycja, mogę wyprostować plecy i barki. Mniej aerodynamiczna, ale może kark nie będzie tak bolał. Obrazek
#niejeżdżęrowerempobalkonie
nie, nie tobie ja służę, ja służę bzdurze!
gavin

Re: z.Jazdy

#558

Post autor: gavin »

jeno po windzie na składaku?
cz4rnuch

Re: z.Jazdy

#559

Post autor: cz4rnuch »

#jezdzeroweremtylkopobalkonielubwkiblu
Awatar użytkownika
no_gravity_Carlos
Posty: 4381
Rejestracja: 06.2019

Re: z.Jazdy

#560

Post autor: no_gravity_Carlos »

no dobra, potrzebuje kompletu narzedzi do rozbiorki tych zlomow, nie wiem jakich; plynow rozpuszczajacych korozje, zapieki, co tam jeszcze?
dzien dobry.
ODPOWIEDZ